Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), ASAP 2.0

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), ASAP 2.0

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony jasny bursztyn. [4.5]
    Piana: Niska, ale całkiem trwała, beżowa, skromny lacing. [3.5]
    Zapach: Owoce tropikalne(głównie marakuja), cytrusy(limonka), trochę nafty(Mosaic), lekko ziołowy, ciężko mi bardziej sprecyzować, ale jest wystarczająco intensywny, świeży i przyjemny. [4]
    Smak: Tak jak w aromacie - owocowo-cytrusowe, wysoka grejpfrutowo-ziołowa goryczka - niezbyt długa, nie dominuje smaku, półwytrawne, lekko ponad średnia pełnia, całkiem gładkie, słodowość w tle. [4]
    Wysycenie: Umiarkowane - pasuje. [4]
    Opakowanie: Przeciętna graficznie etykieta, niedokładny skład. [3]
    Uwagi: Artezan nie zawiódł, kolejne smaczne piwo, dobrze zbalansowane, choć dość zdradliwe - nie czuć tych 8% alkoholu w smaku. Na pewno do powtórzenia póki świeże. Warka do 21.03.2017.

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zamglony. [4]
      Piana: Białą, bardzo drobna, średniowysoka i niezbyt trwała, może to wina "nalewaka"? [3]
      Zapach: Lekki słód, sosna i... ślad cebulki? [3.5]
      Smak: Całkiem miła, stonowana goryczka, słód z akcentem karmelowym i minimalnie owocowym. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Goły pokal, zero wafelków, w "Cudach na Kiju" (cudów nie ma... ). [3.5]
      Uwagi: Piwo smaczne, choć - niestety - nienajlepiej podane. Ale to już taki urok "craft beer pubów" .

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pancernik, Ty się nie znasz, ta cebulka to Mosaic, hameryka
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Pancernik, Ty się nie znasz, ta cebulka to Mosaic, hameryka
          Wiedziałem, że jestem człowiek prosty .
          Ale... hameryka to preria, Las Vegas, silniki V8 i komboje. A cebulka to... cebulka .

          Comment

          • Dzoshu
            Senior
            • 12-2013
            • 496

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Słomka, klarowne. [4.5]
            Piana: Obfita, gęsta, oblepia szkło. [4.5]
            Zapach: Intensywne tropiki, lekka nafta. Lekki, owocowy. [4]
            Smak: Umiarkowanie słodkie, gęstawe. Nafta, winogrona, tropiki. Goryczka średnio intensywna, dobrze kontruje słodycz nie wybijając się na pierwszy plan. [4.5]
            Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
            Opakowanie: Nudna eta, niedokładny skład, firmowy kapsel. [4]
            Uwagi: Warka 1.04.17 Wariant IIPA bez karmelu i wysokiej słodyczy. Gęste ale z rześkim chmieleniem.

            Moja ocena: [4.3]
            Attached Files
            Last edited by Dzoshu; 21-01-2017, 00:07.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Słomkowo-złoty, mocno opalizujący [4]
              Piana: Biała, bardzo niska, krótka, błyskawicznie redukująca się do paskudnych wysp [3]
              Zapach: Cytrusy, z mocno zaakcentowaną syntetyczną cytryną jak z poślednich dropsów pudrowych albo kostki do ubikacji. Po ogrzaniu lekka kapusta ale nie kiszona tylko biała, jak z coleslawa. Wiem, że to miała być nafta albo cebula ale nic nie poradzę na swój nos [3.5]
              Smak: Solidna baza słodowa, gładka i mięsista ale nie słodka. Skontrowana orzeźwiającym cytrusem. Ziołowa goryczka średnia, mocno zaznacza się aby w końcówce niepostrzeżenie zginąć [4]
              Wysycenie: Średnie [4]
              Opakowanie: Artezanowa klasyka [3]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.675]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎