Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Adnams (Marks & Spencer) Flat White Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Adnams (Marks & Spencer) Flat White Porter

    Kolejny produkt markowany logiem sieci Marks & Spencer. I kolejny raz uwarzony w browarze Adnams, jednym z ulubionych podwykonawców odzieżowej spółki z Londynu.
    Flat White Porter jest angielskim porterem, o zawartości alkoholu 5,2%. Piwo pojawiło się w sklepach jesienią 2016 roku.

    Czarna, nieprzejrzysta barwa.
    Beżowa, dość drobna piana. Trwale zalega kożuszkiem na powierzchni.
    Kawowo-kakaowy aromat, z nutami wanilii. Wyczuwalny zapach kawy zbożowej, a w tle ziarnista słodowość.
    W smaku oczywiście ciemne nuty, aczkolwiek piwo jest stosunkowo aksamitne w odbiorze. Kawa zbożowa, gorzka czekolada, ziarnista słodowość. Podobnie jak w aromacie.
    Nagazowanie niskie. Porterowe.
    Butelka 330ml ze stylową samoprzylepną etykietą, na której łyskaczówka (sic!) z kawą w otoczeniu niezmielonych ziaren. Kapsel z fabryki.
    Bardzo fajne, ułożone piwo. I nie jest to żaden sklonowany autorski wypust Adnamsa. Jak widać można handlować ciuchami i przywiązywać jednocześnie wagę do tego by markować swoim logiem dobre piwa. 8,5 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6124

    #2
    U mnie w szkle także wylądowało to nie najgorsze piwko.

    Piana - spora, beżowa. Powoli opada do cienkiej warstewki.
    Lacing - sporo z krążkowaniem.
    Barwa - pod światło ciemny rubin.
    Aromat - likierowo, słodko, nuty suszy owocowych, lekka paloność.
    Smak - nie za słodkie, fajna owocowość z nieprzesadzoną palonością.

    Spoko

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎