Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Port Gdynia, Projekt Bornholm

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Port Gdynia, Projekt Bornholm

    Piwo gotowe do oceny
    kooperacja OKRĘTOWY/BROWAR SPÓŁDZIELCZY/BROWAR PORT GDYNIA/ SVANEKE BRYGHUS
    Last edited by dyczkin; 16-01-2017, 10:53.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • malt_worm
    Member
    • 01-2013
    • 73

    #2
    DMS!

    Próbka 100ml w pubie, niedopita ze względu na wadę. Chciałem spróbować lukrecji i soli w tym porterze, niestety kalafior w aromacie i smaku uniemożliwił mi dopicie nawet takiej małej porcji. Po dwóch łykach odstawiłem szkło z niesmakiem. Nie polecam ze względu na dms.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarny [5]
      Piana: brązowa, kremowa, delikatna, drobne pęcherzyki, opada powoli, do końca została obwódka wokół szkła [3.5]
      Zapach: słaby ale miły, palone nuty z odrobinką kawy [3.5]
      Smak: pełny, treściwy, dominuje paloność wymieszana z akcentami kawy i gorzkiej czekolady, porter bardziej wytrawny niz zmierzający do słodszych akcentów, goryczka wyczuwalna, owocowe nuty także, odrobinka toffi, całość dobrze się komponuje [5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: firmowe szkło PIWPAW, firmowy wafel browaru, kooperanta [4]
      Uwagi: Bardzo smaczny porterek, naprawdę żałuję, że tak słabo dostępny

      Moja ocena: [4.275]
      Attached Files
      Last edited by becik; 05-02-2017, 20:10.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Jednak dało się wielopodmiotowe kooperacje zapisać prościej niż w kilka nawiasów.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Jednak dało się wielopodmiotowe kooperacje zapisać prościej niż w kilka nawiasów.
          I tak zostawić?
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            To jednak jesteś decyzyjna osobą! Już napisałem w innym wątku. Ale ponowię. W przypadku wielopodmiotowych kooperacji istotnym jest 1-2 podmioty. Fizyczny browar gdzie uwarzono lub/i podmiot, który jako kontrakter w tymże prowadzi produkcję. Jako drugi gospodarz. Tak jak w przypadku tego piwa lub kooperacji Brokreacji w Szczyrzycu.
            Last edited by e-prezes; 05-02-2017, 22:36.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎