Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Browanza] Holy Smoke

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Browanza] Holy Smoke

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Prawie czarne i nieprzejrzyste. Nie wiem czy porter powinien być aż tak ciemny. [4]
    Piana: Duża, brązowa, raczej gruba. Średnio trwała. Pozostawia ślady na ściankach kufla. [3.5]
    Zapach: Wędzonka torfowa i ciemny palony słód. Średnio mocny zapach. Trochę ubogi i przeciętny. [3.5]
    Smak: Dominuje paloność, kawa z torfową wędzonką. Paloność mocna, lekko popiołowa. Delikatna kwasowość, z czasem się nasila. Posmak palony, gorzki, średnio długi. Piwo wydaje się lekko puste. Smak nie do końca zharmonizowany. Paloność gryzie się z wędzonką. [3.5]
    Wysycenie: W miarę dobre. ale początkowo trochę za silne. Bąble grube. [3]
    Opakowanie: Nie podoba mi się. Takie bez pomysłu i amatorskie strasznie grafika. Niemniej warto docenić staranne wykonanie, podanie parametrów i firmowy kapsel. [3.5]
    Uwagi: Dość przeciętne, niedoszlifowane piwo. I chyba więcej w nim stouta niż porteru.

    Moja ocena: [3.5]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnego brązu, wpadający w czerń, zmętniony [4.5]
      Piana: beżowa z drobnych pęcherzyków, opadła do minimalnie warstwy - krążka na powierzchni. [3]
      Zapach: ciemnych słodów - kawa i czekolada - deserowe, wyraźna nuta torfowa - whisky. Śladowa nuta chmielu, owocowo-ziołowa. [4.5]
      Smak: Smakuje jak angielski porter, nieco gęściejszy. Półwytrawna czekolada i kawa miesza się z whisky. Doznania potęguje sól himalajska, która z czasem również jest wyczuwana na języku. Po ociepleniu nasila się efekt palności i wędzonki. Goryczka niska głównie palona, także ziołowa. [3.5]
      Wysycenie: średnie, jak dla mnie mogłoby być niższe [3.5]
      Opakowanie: Oszczędna etykieta ma się nijak do tytułu. Dobre info na kontrze. [3.5]
      Uwagi: Fajne sesyjne piwo, leciutko wodniste. Nie mniej bardzo przyjemne w odbiorze.

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎