Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ułan Browar, Generał - APA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Ułan Browar, Generał - APA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasna herbata [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, powoli opadając malowniczo oblepia boki, do końca zostały wysepki [4.5]
    Zapach: Wyraźna słodowość wsparta tropikalnymi akcentami chmielowymi. Wrażenie burzy zbyt mocna siarka, jajo, kanał [3]
    Smak: Raczej wytrawne, słodycz tylko zaznaczona. Dominuję ściągający smak chmielu i średnia goryczka [4]
    Wysycenie: Średnie [4]
    Opakowanie: Częścią "opakowania" jest obsługa, a tutaj sporo do nadrobienia.
    Brak podkładek, szkło golas (ciekawe bo portera dostałem w firmowym) [4]
    Uwagi: Poprawny smak, z zagadkowo skopanym aromatem. Szkoda bo byłoby to solidne apa

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemno złoty, dość mętne. [4]
      Piana: Wysoka na 3-4 cm, gęsta lecz niejednorodna, oczka różnej wielkości. Bardzo ładnie ściele się na szkle nieprzerwaną "firanką", na powierzchni trwa solidny kożuch z grubą obręczą. [4]
      Zapach: Bardzo wyraźny, żywicznie chmielowy plus dojrzałe awokado. [4.5]
      Smak: Intensywny bukiet chmieli, zapewne sporo ich tu użyto. Są sosnowe igły, żywica, czerwny grejfrut, melon, mocno dojrzałe kiwi, awokado. Bogactwo smaków, treściwość, mocna rasowo chmielowa goryczka - jednym słowem świetna APA aż gęsta, dużo bardziej ekstraktywna niż deklarowane 12,5°Blg. Piwowar pięknie zarządził:P tylko pogratulować. [5]
      Wysycenie: Jak dla mnie idealne, choć nie za duże. [4.5]
      Opakowanie: Szklanka firmowa adekwatna do stylu, szkoda że brak podkładek. [4]
      Uwagi: Piwo smakowane 29.09.2017 w browarze za 9 zł/0,5 l.

      Moja ocena: [4.6]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Wygląda tak:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎