Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pirinsko Pivo, Finest Quality Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Pirinsko Pivo, Finest Quality Lager

    Jadąc do Bułgarii zastanawiałem się jak tam będzie z piwem przecież tam klimat dobry na winogrona to pewnie więcej wina piją Ale nie było tak źle. Fakt piw mniej niż w sąsiedniej Rumunii ale trochę było więc w przerwach w zapieprzaniu po górach próbowałem. I najbardziej przypadło mi do gustu Pirinskie. Wiedziałem je w sprzedaży tylko w zachodniej części kraju. !0%wag i 4,5%alk, koloru nie widziałem bo piłem z butli ale pieniło się ładnie i długo zachowywało gaz i smak (jedna flaszka to zachowała go do rana hehe) Smak niezgorszy zwyczajne dobre jasne piwko. Polecam.
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Produkuje je browar "Pirinsko Piwo" w Blagoevgrad pod kontrolą bawarskiego instytutu "Weihenstephan"-przynajmniej taka informacja jest na etykiecie co ma być gwarancją jakości.Rzeczywiście do jakości piwa nie można mieć zastrzeżeń.To jedno ze smaczniejszych piw bułgarskich.Niestety niemal nieosiągalne na wybrzeżu.Tylko w jednym lokalu w "Złotych piaskach " lali je z beczki a butelkę nabyłem w głębi kraju.Piana gęsta i obita,barwa jasnosłomkowa ze złocistym poblaskiem.W smaku delikatne,harmonijne z łagodną goryczką i przyjemnym,orzeżwiającym kwaskowato-słodkawym subtelnym posmakiem w tle.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎