Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht, [Baba Jaga] Porter Bałtycki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht, [Baba Jaga] Porter Bałtycki

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Beżowa, średnia, szybko opada, zostaje maleńki kożuch. [3.5]
    Zapach: Karmel, przypalone mleko? [3]
    Smak: Karmelowy, czekoladowy, lekko palony. Słodkawe, lekko mdłe. Na koniec goryczka palona, średnia/niska. [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Standard u nich, trochę mało przejrzyste. [3.5]
    Uwagi: Trochę nijakie to piwo, wydaje się dość cienkie mimo takiego ekstraktu. Smak dziwny, mało porterowy, jakiś taki mdły. Alkohol w smaku niewyczuwalny. Nie polecam.

    Moja ocena: [3.375]

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Nieprzenikniony ciemny brunatny, wpadający w czerń [4.5]
      Piana: beżowa z drobnych i średnich pęcherzyków, opadła do krążka na powierzchni. [3.5]
      Zapach: z butelki zdominowany przez słody: kawowo-czekoladowe. W szkle dochodzi śliwka i likier, śliwka w czekoladzie ale też dziwna kwaskowa nuta. Oj i lekka, siarkowo-kanalizacyjna nuta. [3]
      Smak: ciemne słody ze słono-kwaskowym finiszem. To wrażenie z pierwszego łyku. Ale potem robi się b. słodko – śliwka i rodzynki, likier, śliwka w likierze. Goryczka niska, nawet trochę powyżej, głównie palona i ziołowa. Alkohol ukryty. [3.5]
      Wysycenie: Średnie do niskiego [4]
      Opakowanie: W stylu Baba Jaga [4.5]
      Uwagi: Mam mieszane uczucia z degustacji tego piwa. Jest tu więcej niż w klasycznym porterze – nuty bakaliowe i likierowe (choć to zasługa alkoholu). Ale są też dziwne nuty – kwaśne (nie kwaskowe!) i siarkowy odorek w aromacie.

      Moja ocena: [3.45]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎