Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Rezane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Rezane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany, wpadający w brąz, klarowne. [4]
    Piana: Beżowa, średniowysoka, całkiem trwała, zostawiła trochę śladu na szkle. [3.5]
    Zapach: Ciasteczka, opiekana skórka od chleba z ziołowym wsadem, trochę karmelu. W tle ścierka i odrobinę szpitalnych aromatów, które na szczęście są wyczuwalne tylko tuż po nalaniu. [3.5]
    Smak: Słodowy, chlebkowy z niską przyprawową goryczką. Karmelu właściwie nie ma, a spodziewałem się tu akurat jakiegoś karmelowego ulepku. Alkohol bardzo dobrze ukryty, nie czuć go na języku i w gardle, choć w sumie piwo rozgrzewa przełyk. O dziwo, pije się szybko. [4]
    Wysycenie: Niskie. [3.5]
    Opakowanie: Butelka z zamknięciem kabłąkowym, na etykiecie Zygmunt II August, na kontrze krótka wzmianka o nim. Pełny skład, ładna krawatka, całość wykonana schludnie. [4.5]
    Uwagi: Ogólnie to dobre piwo, a jak na browar Staropolski to nawet bardzo dobre.
    Najlepiej spożyć przed 21.02.2018.

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎