Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarka, Mój Pierwszy Raz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browarka, Mój Pierwszy Raz

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty zmętniony. [4]
    Piana: Białokremowa, bardzo drobna, bardzo wysoka i trwała. [4.5]
    Zapach: Słód, owoce, karmel, a może nawet ciasteczka...? [4]
    Smak: Oj... Kwasek, goryczka, lekko sfermentowane owoce, ni to grejpfruty, ni to wiśnie. Kompletnie nie moja bajka, nie mój pierwszy raz . [2.5]
    Wysycenie: Dość wysokie. [4]
    Opakowanie: Na wiśniowej/burgundowej ecie pani w szpilkach w rozkroku... . Ale tylko od łydek w dół . Nazwa "nabazgrana", mało czytelna. [3.5]
    Uwagi: Obiecujący zapach, powodujący rozmarzenie i oczekiwanie, a tu... drażniący kwaśny smak. Kwaśnym piwom mówimy stanowcze "NIE".

    Moja ocena: [3.425]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: przybrudzona ciemna pomarańczowa [4]
      Piana: drobna, lekkie ecru, mierna po nalaniu, to co się zebrało opadło szybko do obwódki wokół szkła [2.5]
      Zapach: słaby, owocowo-kukurydziano-krówkowy [3]
      Smak: w miarę pełne i treściwe, goryczka, dość mocna ale nie nachalna, w ślad za nią posmaki owocowe, wiśnie, śliwki, brzoskwinia, koniec to słodowy posmak, całość psuje mi jeszcze dodatkowy słodkawy posmak wybijający się podczas picia, całe szczęście nie jest mocny ale skutecznie psuje całość [3.5]
      Wysycenie: zdecydowanie piwo jest za słabo nagazowane [3]
      Opakowanie: prosta etykieta, gładki, czerwony kapsel [3.5]
      Uwagi: Dam jeszcze szansę temu piwu z innej warki bo z tej rewelacyjne nie było

      Moja ocena: [3.225]
      Attached Files
      Last edited by becik; 01-03-2017, 21:48.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎