Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bednary, Nuclear Disarmament

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bednary, Nuclear Disarmament

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzejrzysta czerń. [4]
    Piana: Nie zdążyłem się przyjrzeć, niestety... . [2]
    Zapach: Karmel, kawa, suszone czerwone owoce i lekkie śliwki... [4]
    Smak: Ślad cierpkich czerwonych owoców, kawa, czekolada, aksamitna zbożowość. [4]
    Wysycenie: Niskie, choć czasem musuje. [4]
    Opakowanie: Nazwa dla mnie bez związku z piwem, choć generalnie ciekawa. Etykieta z mapą, jak mniemam, amerykańskich silosów rakietowych . [4]
    Uwagi: Zimy wieczór był, kiedy piłem. Dobrze weszło .

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Kolor ciemnobrązowy wpadający w czerń, nieprzenikniony. Piana beżowa, początkowo obfita, opadła z sykiem. Z drobnych i średnich pęcherzyków.
      Aromat niezbyt intensywny: nuty słodów palonych i beczki oraz whisky. Potem wszedł jakiś zetlały zapaszek. Następnie alkoholowy i kawowy.
      W smaku lekko słonawe i ...wodniste w pierwszym łyku. Potem wchodzą na kubki smakowe nuty słodów palonych: kawowe i czekoladowe. Nuty beczki pojawiają się z czasem ale w stopniu nieznacznym. Jest jeszcze lekka alkoholowość. Wysycenie jak na styl - zbyt wysokie.
      Pomysł ciekawy jednak wykonanie - już niezbyt. Brakuje ciała, zbyt dużo tej soli, no i to nagazowanie.
      6/10

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎