Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Imperial Saison IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Imperial Saison IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: żywy pomarańcz [4]
    Piana: ecru, drobna, zwarta, trwała, opadała bardzo powoli osadzając się na szkle drobnymi łachami [4]
    Zapach: delikatny, głównie cytrusowo-owocowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, mocna goryczka fajnie okraszona owocowymi smakami wśród, których dominują cytrusowe akcenty, ale bardzie pomarańczowo-mandarynkowe niż cytrynowe, fajny bazowy, zbożowy finisz, z wyczuwalną lekka słodkością, alkohol dobrze ukryty [4.5]
    Wysycenie: o kilka bąbelków za dużo [4.5]
    Opakowanie: podoba mi sie seria Piotrków, firmowy kapsel [5]
    Uwagi: Po prostu smaczne piwo, warto po nie sięgnąć

    Moja ocena: [4.1]
    Attached Files
    Last edited by becik; 27-03-2017, 21:34.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • malt_worm
      Member
      • 01-2013
      • 73

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: nie wiem jaka powinna być norma, ale jak dla mnie idealny, pomarańczowy i mętny jak herbata z miodem i cytryną. [5]
      Piana: mogłoby być trochę lepiej, po nalaniu przyzwoicie, ale po paru chwilach opadła do obrączki, lejsingu niet. [2.5]
      Zapach: sensorykiem nie jestem, ale czuję gumę balonową i cytrusy. [4]
      Smak: smak jest rześki i owocowo-cytrusowy, na języku zostaje odrobina saisonowego pieprzu i delikatna goryczka, piwo pomimo woltażu wchodzi gładko i ścina zawodowo, alkoholu nie czuć (w smaku, bo w głowie szumi już w 2/3 konsumpcji) [4.5]
      Wysycenie: odpowiednie do saisona, czyli powyżej średniej [4]
      Opakowanie: jak cała seria Piotrka z Bagien, mnie się podoba. Kapsel z logo browaru. [5]
      Uwagi: kupione w sklepie na Ketlinga w Łodzi.

      Moja ocena: [4.15]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎