Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.04.01 - Białoruś, Mińsk - X Międzynarodowa Giełda Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    2017.04.01 - Białoruś, Mińsk - X Międzynarodowa Giełda Piwnych Akcesoriów

    W sumie miała to być moja ostatnia giełda w BY, ale jednak jadę w 2017. Jedzie sporo kapslarzy. Jest ktoś chętny z podstawkowiczów? Albo jedzie solo?
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Dlaczego ostatnia? Ja bym się nie zastanawiał czy jechać ponownie gdyby nie taki jeden młody gagatek.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Myślę, że nawet gdybym w tym roku nie pojechał to i tak byłaby reprezentacja z Polski, a o to mi chodziło.

      Comment

      • dryx
        † 1966-2017 Piwosz w Raju
        • 04-2002
        • 1735

        #4
        Szukam miejsca w aucie na giełdę do Mińska w tym roku. Oczywiście dokładam się do paliwa.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          My jedziemy pociągiem w 9 osób.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            Dzięki za wydzielenie. Pozwolę sobie zapodać info od organizatora.

            31 marca 10:00-21:00 - integracyjna wycieczka. nie podano tym razem nazwy browaru, ale miasto - Witebsk;
            1 kwietnia 8:00-16:00 - giełda adres: "Верх" Mińsk, ul. Kujbyszewa 22/6, 6 piętro;
            1 kwietnia 18:00-22:00 - impreza integracyjna (jeszcze nie ustalono gdzie).

            Wstęp na giełdę po rejestracji (do 20 marca) tutaj. Koszt 10 BYN (nowych białoruskich rubli), bez stolika 5 BYN, 15 BYN podwójny stolik.

            Sponsor: Lidskoe

            Jest możliwość rezerwacji noclegu w hotelu RIPO, gdzie śpi większość uczestników. Przy rejestracji można wybrać udział w wycieczce jak i nocleg lub udział w samej giełdzie.

            Dane kontaktowe:
            Klub Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów "Пивные Волаты"
            Sergiej Shikh e-mail: shikh@tut.by
            tel.: +375-29-7587910
            skype: spin.s
            www: http://volaty.by/minsk2017-en/
            Last edited by e-prezes; 21-02-2017, 13:09.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              Na tę chwilę wybiera się 11 Polaków.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                #8
                Do zakończenia rejestracji uczestników jeszcze tydzień, a już jest ponad 100 zarejestrowanych uczestników. Wielu jeszcze nie widzę na liście, więc na dniach się dopiszą.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  31 marca 10:00-21:00 - integracyjna wycieczka. nie podano tym razem nazwy browaru, ale miasto - Witebsk
                  Wycieczka ma się odbyć, ale niekoniecznie do Witebska. Wśród ciekawych miejsc zakład Belaz produkujący gigantyczne ciężarówki do prac w kopalniach odkrywkowych.

                  1 kwietnia 18:00-22:00 - impreza integracyjna (jeszcze nie ustalono gdzie).
                  Impreza odbędzie się w browarze Taler, który zeszłoroczną gorączką piwnych premier potwierdził miano najbardziej płodnego browaru kraftowego Białorusi. Na kranach na pewno nie zabraknie czegoś ciekawego.

                  Poza tym my już wizę mamy i czas zacząć przygotowania do giełdy.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19165

                    #10
                    Zarejestrowanych jest 135 osób, w tym 4 z Litwy, 4 z Łotwy, 5 ze Słowacji, 10 z Polski, 1 z Mołdowy, 10 z Ukrainy, 1 rosyjskojęzyczny rodak z Hiszpanii i 1 z Wielkiej Brytanii, a reszta Rosjanie i miejscowi. Wielu nie zarejestrowało się wychodząc z założenia, że nie potrzebny im stolik.
                    BTW, zawsze dziwi mnie dlaczego tak skromnie reprezentowana jest część nadbałtycka krajów ościennych. Sergiej kiedyś wspominał, że któregoś roku Łotyszy zatrzymano na granicy i nie wpuszczono, gdyż żądano od nich opłacenia cła za wwożone kolektybilia. Może to być przyczyna, bo koszt wizy grupowej dla wszystkich krajów jest taka sama - 10 €.
                    Last edited by e-prezes; 23-03-2017, 15:19.

                    Comment

                    • Sikor
                      Member
                      • 11-2001
                      • 43

                      #11
                      Mam kilka pytań odnośnie giełdy w Mińsku:
                      - czy króluje tam wymiana czy raczej sprzedaż?
                      - czy ceny są z grubsza podobne do naszych?

                      Lata temu byłem na ukraińskiej giełdzie i miło ja wspominam. Tam głównie szła wymiana ale czasy się zmieniają ;-)
                      Sikor

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19165

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sikor Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mam kilka pytań odnośnie giełdy w Mińsku:
                        - czy króluje tam wymiana czy raczej sprzedaż?
                        Jest sporo wymian, choć jak ma się niezłe rarytasy to chętni na kupno się znajdą. Waluta $ i €.
                        - czy ceny są z grubsza podobne do naszych?

                        Lata temu byłem na ukraińskiej giełdzie i miło ja wspominam. Tam głównie szła wymiana ale czasy się zmieniają ;-)
                        Mogę mówić o szkle, bo tym się głównie interesowałem i dość drogo życzą sobie Rosjanie za gadżety z dawnych wschodnich postsowieckich republik. No ale stamtąd wszystkie kolektybilia są generalnie rzadkie i drogie.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19165

                          #13
                          Uff, wróciliśmy. Jak zwykle było fajnie, dużo wymian. Na samej giełdzie było dostępne lane i butelkowe piwo z browaru Bierbank. Sala duża i ponad 150 osób się przewinęło.
                          Zdjęć tym razem nie robiłem, więc muszę liczyć na współtowarzyszy Jurka, Adiego, Monikę, Patryka, Tomka, Jacka i Krzyśka, którym dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Oprócz nas było jeszcze 5 Polaków.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19165

                            #14
                            Na stronie Pivo.by obszerna fotograficzna relacja. Większość naszych kolekcjonerów znalazła się na fotach.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎