Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwnica Gawronów, Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piwnica Gawronów, Milk Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Na oko czarne, jednak pod światło da się wypatrzyć ciemno rubinowe refleksy. [4.5]
    Piana: Jasnobrązowa, gęsta, równomierna, wysoka na około 3 cm. Wcześniej zamówione w celu ogrzania trochę się odstało, jednak jeszcze po 40 minutach istniał solidny kożuch. Ślady na szkle pozostawia nieliczne. [4]
    Zapach: Przyjemny, wyraźnie palono słodowy, do tego czekolada. [4.5]
    Smak: Wyraźne palone słody z ich lekką kwaskowością, nawet ciut dymu z ogniska, nieposłodzone kakao z mlekiem, w tle łagodniejsza nuta karmelu. Smaczny, dobrze zbalansowany i pijalny stout choć wypada lżej niż na swoje 15°Blg. Smakuje [4.5]
    Wysycenie: Nieduże, takie lubię i tu pasuje idealnie. [5]
    Opakowanie: Szklanka 0,5 l i drewniana podkładka, logo brak w obu przypadkach. [3.5]
    Uwagi: Fajne piwo, pite 21.04.2017 w browarze za równie fajną cenę 5 zł/0,5 l w czasie trwania happy hour (normalnie 9 zł).

    Moja ocena: [4.425]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Fotka przy nalewakach bo trochę widniej:
      Attached Files

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolor: Na oko czarne, jednak pod światło da się wypatrzyć ciemno rubinowe refleksy. [4.5]
        Piana: Jasnobrązowa, gęsta, równomierna, wysoka na około 3 cm. Wcześniej zamówione w celu ogrzania trochę się odstało, jednak jeszcze po 40 minutach istniał solidny kożuch. Ślady na szkle pozostawia nieliczne. [4]
        Zapach: Przyjemny, wyraźnie palono słodowy, do tego czekolada. [4.5]
        Smak: Wyraźne palone słody z ich lekką kwaskowością, nawet ciut dymu z ogniska, nieposłodzone kakao z mlekiem, w tle łagodniejsza nuta karmelu. Smaczny, dobrze zbalansowany i pijalny stout choć wypada lżej niż na swoje 15°Blg. Smakuje [4.5]
        Wysycenie: Nieduże, takie lubię i tu pasuje idealnie. [5]
        Opakowanie: Szklanka 0,5 l i drewniana podkładka, logo brak w obu przypadkach. [3.5]
        Uwagi: Fajne piwo, pite 21.04.2017 w browarze za równie fajną cenę 5 zł/0,5 l w czasie trwania happy hour (normalnie 9 zł).

        Moja ocena: [4.425]
        Byłeś od nas 5 km i nie zajrzałeś?!?!?

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4538

          #5
          Następną razą. Miałem napięty program bo oprócz Gawronów jeszcze Alternatywa i TŚ.
          A Luklaz mi mówił, że i tak nie będzie was wtedy w Świętochłowicach.
          Last edited by dadek; 27-04-2017, 20:53.

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Następną razą. Miałem napięty program bo oprócz Gawronów jeszcze Alternatywa i TŚ.
            A Luklaz mi mówił, że i tak nie będzie was wtedy w Świętochłowicach.
            Racja, wywiało nas na Hel wtedy.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎