Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Raduga] Naked City

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zapanbrat, [Raduga] Naked City

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo gotowe do oceny
    Naked City warzone w Zapanbrat ma 6,8% alko, przynajmniej tak głosi etykieta

    Comment

    • nietzschee
      Senior
      • 07-2016
      • 319

      #3
      Wygląd: Kolor złocisty, dosyć mętne, piana przyzwoita, ładna, drobna, bardzo ładny lacing, jak szron.
      Zapach: daje mocno Simcoe, czyli cebulą z nutą rozpuszczalnika, jest też i trochę geranium, oprócz tego cytryna, jakieś mango i trochę żywic, jest też spora owocowość z drożdży, białe owoce, głównie gruszka.
      Smak: w smaku jeszcze większa cebula, jest dosyć puszyste i aksamitne, ale niezbyt pełne, jest lekko słonawe, albo taki jest odbiór przez tę cebulę, jest trochę chlebowe, a raczej przypomina maślanego tosta z… cebulą jest bardzo owocowe i przede wszystkim to są białe, swojskiej owoce: jabłko gruszka, jest taka lekka dzikość i sianowość jak saison i w sumie to piwo najbardziej mi saison przypomina, trochę cytryny i owoców tropikalnych, jest przyprawowe owszem, ale to raczej ziele angielskie niż taka typowa belgijska korzenność, jest dosyć ostre. Goryczka niezbyt wysoka. Wysycenie dosyć niskie, alkoholu nie czuć, ale grzeje w przełyk. Ono przypomina mi trochę tego saisona z chrzanem z Piwoteki, chyba nie o to chodziło twórcom, ale Radudze nawet jak piwo nie wyjdzie to jest pijalne

      warka do 21 sierpnia
      Attached Files

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, dość klarowny, po przelaniu końcówki mętny. [4]
        Piana: Obfita, jasnobeżowa, bardzo drobne pęcherzyki, średnio trwała, ładnie zdobi szkło [4.5]
        Zapach: Białe owoce, cytrusy, jakby kwiatowy, trochę cebuli, przyprawowy(pieprzny), średnio intensywny, przyjemny [3.5]
        Smak: Chmielowa cebula, lekko dzikie, sporo jasnych owoców, ale i cytrusy, trochę jakby korzenno-drożdżowe, mniej kwiatowe, gładkie, średnio pełne, ale sprawia wrażenie gęstego, półwytrawne, goryczka średnia chmielowo-drożdżowa z korzennym posmakiem, lekko piecze w przełyku, ale nie od alkoholu. [3.5]
        Wysycenie: Niskie, może lekko ponad - dobrze pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Ładna etykieta, pełny skład, firmowy kapsel - jest wszystko czego i mi potrzeba. [5]
        Uwagi: Nietzschee bardzo trafnie ocenił to piwo, podzielam jego opinię; sporo tu saisona, niezupełnie tego oczekiwałem, ale piwo wyszło smaczne. Dobra, choć troszkę cięższa(parametrowo) konkurencja dla Pinty FarmHouse!. Warka do 21.08.2017.

        Moja ocena: [3.75]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎