Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co z giełdą w Żywcu [2017]?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cringer
    Member
    • 02-2008
    • 71

    Co z giełdą w Żywcu [2017]?

    Hej

    mieszkam w Norwegii i przymierzam sie do odwiedzenia jakiejsz gieldy tego roku, najbardziej jestem zainteresowany Zywcem, staram sie teraz zaplanowac wszystko lacznie z urlopem, stad moje pytanie, orientuje sie ktos czy bedzie i, jesli to w jakim terminie ?
    Last edited by cringer; 01-03-2017, 14:15.
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #2
    Ponoć jest, termin jak co roku.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • noodles
      Senior
      • 09-2005
      • 700

      #3
      A może zainteresuje cie majowa Giełda Światowa w Tychach ? Swoje uczestnictwo zgłosiło już ponad 400 kolekcjonerów z całego świata. Między innymi z Argentyny, Australii, Brazylii, USA, Nowej Zelandii i Turcji. Nawet jeżeli nie wszyscy zarejestrowani dojadą może to i tak być jedna z najlepszych a może i najlepsza giełda w historii polskich giełd.
      Moja kolekcja podstawek

      Comment

      • cringer
        Member
        • 02-2008
        • 71

        #4
        Tychy byly na drugim miejscu ale po tym co powiedziales wysuwaja sie na prowadzenie.
        Jesli sie zjawie to jako wystawca, czy sa jeszcze jakies stoliki wolne ( a potrzebuje sporo miejsca bo mam bardzo duzo fantow) i czy ich rezerwacja cos kosztuje ?

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          #5
          Formularz rejestracyjny i wszelkie informacje znajdziesz na stronie giełdy:



          Cały czas można się rejestrować i rezerwować stoliki. Formularz pozwala zarezerwować 4 stoły.
          Last edited by noodles; 01-03-2017, 15:43.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Żywiec w ogóle już klęka mocno od 2 czy 3 lat.
            Wtedy to pojawiła się informacja że GŻ/Wujneken wypiął się na nas kolekcjonerów i giełdy nie będzie. Finalnie została zrobiona ale już w oszczędnej formule i podobno przy większym udziale osób prywatnych np forumowego kolegi Żywca niż samego browaru.
            Rok temu też było znacznie skromniej niż w latach poprzednich a termin zdaje się pojawił się też dosyć późno trzymając w niepewności czy giełda będzie.
            Jednym słowem Dobra Zmiana również i na giełdzie żywieckiej. Chyba nikt nie ma na dzień dzisiejszy pewności że impreza ją przetrwa.
            Trzeba po prostu czekać aż pojawi się oficjalny post. Gdyby impreza była pewna na pewno już by był założony.
            Ja przynajmniej Tychom majowym w tym roku nadałem priorytet jak kiedyś Żywcowi tzn jadę na pare dni bo do Żywca być może nie będzie po co jechać
            Last edited by Cooper; 01-03-2017, 17:33.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              #7
              Jako zachęta pełna lista krajów z których kolekcjonerzy zadeklarowali uczestnictwo na Giełdzie Światowej w Tychach (kolejność przypadkowa):

              Poland
              USA
              Latvia
              Israel
              Slovakia
              USA
              France
              Belgium
              Australia
              Czech Republic
              Germany
              Hungary
              Lithuania
              Russia
              France
              Serbia
              Bulgaria
              Turkey
              Austria
              Denmark
              Luxembourg
              Bulgaria
              Belarus
              Italy
              Norway
              Estonia
              Greece
              England
              Uruguay
              New Zealand
              Brasil
              Switzerland
              Ukraine
              Moldova
              South Africa
              Espana
              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • cringer
                Member
                • 02-2008
                • 71

                #8
                Mozesz mi podac kto z Norwegii sie zglosil, w tym 5 milionowym kraju wiem o trzech kapslarzach, jednym kolesiu od podstawek i jednym od etykiet.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Przecież jest to wątek o potencjalnej giełdzie żywieckiej. Chyba nie daliście się zofftopić że na koniec swojego postu wspomniałem o giełdzie tyskiej.
                  Piszmy tutaj o Żywcu 2017 a majowe Tychy mają przecież swój temat. Sam zresztą Cringer założyłeś ten wątek a teraz go zmieniasz. PS: jak znam życie to cżęść osób zgłaszających akces zza granicy to Janusze. Sam kiedyś zgłosiłem "Irlandię/Irlandczyka"
                  Last edited by Cooper; 01-03-2017, 18:31.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    majowe Tychy mają przecież swój temat.
                    Poproszę o link

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • noodles
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 700

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przecież jest to wątek o potencjalnej giełdzie żywieckiej. Chyba nie daliście się zofftopić że na koniec swojego postu wspomniałem o niej.
                      Piszmy tutaj o Żywcu 2017 a majowe Tychy mają przecież swój temat.
                      Cringer napisał:

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cringer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Hej mieszkam w Norwegii i przymierzam sie do odwiedzenia jakiejsz gieldy tego roku
                      A skoro o Żywcu nic jeszcze nie wiadomo i jak sam przyznałeś giełda jest niepewna chciałem zaproponować coś innego. Więc to chyba nie taki straszny offtop. A Giełda Światowa o dziwo nie ma jeszcze swojego tematu.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Poproszę o link
                        Napisałem to jakoś podświadomie. Wydało mi się oczywiste a sam nie szukałem bo co potrzebuje wiedzieć o giełdzie to wiem.
                        Jeśli więc nie ma to jest to obciach i porażka dla Organizatorów. Małe lokalne giełdy, nawet te podpinające się pod targi i inne imprezy piwne często mają u nas swoje wątki a giełda określana jako światowa nie ma to kicha ostra.
                        No ale to nie mój problem. Może ludzie z BroBizu nie muszą o niej wiedzieć
                        PS: to już widzę że sam tym postem zofftopiłem wątek na grubo
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli więc nie ma to jest to obciach i porażka dla Organizatorów. Małe lokalne giełdy, nawet te podpinające się pod targi i inne imprezy piwne często mają u nas swoje wątki a giełda określana jako światowa nie ma to kicha ostra.
                          No ale to nie mój problem. Może ludzie z BroBizu nie muszą o niej wiedzieć
                          To prawda, obciach, bardzo niemiła sprawa.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                            Napisałem to jakoś podświadomie. Wydało mi się oczywiste a sam nie szukałem bo co potrzebuje wiedzieć o giełdzie to wiem.
                            Jeśli więc nie ma to jest to obciach i porażka dla Organizatorów. Małe lokalne giełdy, nawet te podpinające się pod targi i inne imprezy piwne często mają u nas swoje wątki a giełda określana jako światowa nie ma to kicha ostra.
                            No ale to nie mój problem. Może ludzie z BroBizu nie muszą o niej wiedzieć
                            PS: to już widzę że sam tym postem zofftopiłem wątek na grubo
                            Brawo Cooper ale im pojechałeś.
                            W sumie to sam szukam jakiejś wiadomości i nawet na stronie ŚKB nie widziałem nic poza datą. A po kwardansie ładowania filmu reklamującego ( brak mi jakiejś wtyczki i mnie szlag trafiał piii, piii, piii) nic się nie dowiedziałem. No chyba że mogę popływać łódką
                            Wstyd panowie z ŚKB
                            Last edited by solfernus; 01-03-2017, 20:36.
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #15
                              Tak przy okazji , na polskich i zagranicznych rozdaliśmy kilka tysięcy ulotek i specjalnie zrobionych podstawek -rozdanych za darmo, choć nie którzy kolekcjonerzy nimi handlują
                              z informacją o giełdzie i stronie do rejestracji, chyba że Wojtek ciężko Ci było podejść do mnie po te rzeczy, bo na stołach też rozdawałem

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎