Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Górczewska 124, Qufel Beer Park (Wola Park)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Górczewska 124, Qufel Beer Park (Wola Park)

    Albo źle szukałem albo nie ma tematu.
    Z początku jak pies do jeża podchodziłem do konceptu - multitap w centrum handlowe. I nie chodziło mi o "przypadkowych" ludzi ale o plastikowość miejsc które z reguły znajdują się w CH, o hałas, o milardy przetaczających się ludzi i o ogólne zmęczenie które ogarnia mnie 5 minut po rozpoczęciu wizyty w jakimkolwiek CH.
    Z każdą wizytą jednak coraz bardziej przekonuję się do tego miejsca. Położone jest na antresoli więc jest w centrum i i nie jest jest lokalem jakby wydzielonym z całego centrum.
    Wystrój jest prosty, za to są rzeczy które mnie cieszą - bilard i szczególnie piłkarzyki i fliper. Jest co robić [poza piciem. Miejsca jest sporo, jest też sporo TV na których lecą wydarzenia sportowe. Wczoraj oglądałem skoki.
    Tak więc wystrój i dodatki na plus.
    Obsługa jest miła, nie wiem jak rozumie się na piwach bo ja po prostu wiem co chcę
    Piwa - tablica jest naprawdę dobrze skonstruowana - w zasadzie każdy będzie zadowolony. Jest czeski lager, są IPA/AIPA, są pszenice, są pale ale, esb, obecnie jest też RIS i porter bałtycki. Do wyboru i koloru. Ceny standardowe (10-12 zł) a za risa i portera całkiem ok - 13 i 14 zł (porter warmiński z Kormorana).
    RiS z Antybrowaru i porter z Kormorana po prostu mega pyszne - kto lubi te style może w miarę rozsądnej cenie się ich tu opić.
    Do jedzenie jest smaczna pizza, są paluszki serowe, talarki ziemniaczane itp. Jedzenie trzyma poziom.
    Ogólnie lokal naprawdę warty odwiedzania - można wypić dobre piwo, zjeść niezłe jedzenie i pograć lub obejrzeć meczyk.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Zgadzam się, bardzo fajne i przyjemne miejsce, pizza dobra, frytki belgijskie, skrzydełka, dobre zagryzki pod piwo.
    Jako, że lokal mieści się na andresoli to gwar centrum handlowego nie jest duży co jest plusem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎