Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

System Grainfather dla poczatkujacego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • garuu
    Junior
    • 03-2017
    • 3

    System Grainfather dla poczatkujacego

    Witam

    Kompletnie zielony w temacie, znajac jedynie moje gusta i smaki piwne zamierzam sie zabrac za warzenie piwa. Na poczatek chce skompletowac sprzetu na te dzialalnosc. Moj wybor padl na nowozelandzki system Grainfather. Jest tanszy od Brewmaistera a zbiera dobre opinie. Jak wam sie wydaje czy wybor gotowego systemu pozwoli na przyzwoite opanowanie tematu jakim jest warzenie czy wedlug was jest to pojscie na latwizne. Dzieki za kazda odpowiedz

  • #2
    Pomaga ogarnąć temat, poprzez automatyzacje niektórych czynności związanych z warzeniem. W sumie to bez różnicy czy sam machasz łychą w garze, budujesz sobie Hermsa czy korzystasz z automatycznego kociołka. Najważniejsza do zrobienia dobrego piwa jest dobrze przeprowadzona fermentacja.

    Comment

    • sredstvom
      Senior
      • 10-2015
      • 362

      #3
      A nie wolisz sie najpierw troche pobawic, a pozniej isc w koszty?
      Nie zebym Cie zniechecal, ale ryzyko, ze jednak cala impreza Ci nie lezy, zawsze istnieje...
      Czy napija sie panowie piweczka?

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        To sprzeda.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • garuu
          Junior
          • 03-2017
          • 3

          #5
          Dzieki za odpowiedzi. Mysle ze zakup systemu to jednak bedzie dobry pomysl. Nie mam za bardzo miejsca w kuchni. Jest to tez napewno znaczne ulatwienie calego procesu a w razie porazki bedzie motywacja to kontynowania nauki. Sprzet jakis I tak trzeba miec I mysle sobie, ze jezeli mozna miec wszystko w jednym to czemu nie. Chyba przy tej automatyzacji jest wieksza szansa na sukces. Dzieki raz jeszcze

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎