Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Redeberger 1976

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azarievicz
    Junior
    • 03-2017
    • 3

    Redeberger 1976

    Cześć
    Mam do Was pewne pytanie.
    Posiadam oryginalne piwo Radeberger z roku 1976 i chciałbym się o nim dowiedzieć czegoś więcej. Czy jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć coś więcej na jego temat ?
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    A potem piszą w internetach, że ba b.biz to same chamy siedzą, tylko szydzą i złośliwościami sypią...
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • Azarievicz
      Junior
      • 03-2017
      • 3

      #3

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        No to chyba raczej Ty nam coś o tym piwie napiszesz gdy już je otworzysz?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Azarievicz
          Junior
          • 03-2017
          • 3

          #5
          Właśnie się zastanawiam czy w ogóle je otwierać, bo to już się chyba nie nadaje do spożycia

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            #6
            Jeśli nie otworzysz nie będziesz wiedzieć na pewno .

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Historia zna takie przypadki, że się nadawało. No może nie aż tak stare, ale kilkunastoletnie.
              A gdyby to był porter bałtycki... mmmm....
              Last edited by Pendragon; 11-03-2017, 14:56.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                I znów tutaj zareklamuję bezinteresownie kolegę Kopyra.

                Wysyłasz mu Radka. On włącza GoProsa, otwiera piwo, nalewa , ciumka, ogłasza publicznie imię fundatora czyli Twoje robiąc Ci fejma, w trakcie degustacji używa fachowego słownictwa wyniesionego z kursu, wrzuca na nety. Finalnie może się uśmiecha a może spędza tydzień na OIOMie na płuczce bebechów.
                Lecą wyświetlenia, lajki, suby. Ty nie ryzykując życia poznajesz smak swojego piwa.

                Zysk obupólny
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Pivotal
                  Senior
                  • 05-2013
                  • 671

                  #9
                  Możesz wrzucić skan (etykiety,kapsel) tego piwa? Butelka chyba będzie zielona, zastanawiam się jaki poziom ,,skuna" w smaku i zapachu może mieć takie piwo???

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎