Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Lady Blanche

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    AleBrowar, Lady Blanche

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    #2
    Wygląd: kolor ciemna słomka, mętne, wręcz mlecznie, piana średnia, lacing nieznaczny.
    Zapach: ładny, kwiatowy, rumiankowy, kolendrowy, pomarańczowy, zbożowy, mocno też drożdżowy.
    Smak: Gładziutkie, puszyste, ale też delikatne, nieznacznie słodkie, chlebowe, zbożowe, znowu wyraźny rumianek, kolendra, kwaśna pomarańcza, a raczej cytryna, mocno kwiatowe, fajna przyprawowość i pieprzność, goryczka delikatna, czuć też delikatnie Hallertau. Wysycenie raczej średnie, ale piwo nie jest jakieś pełne, więc nie przeszkadza, całkiem niezłe. Podoba mi się ta rumiankowość, niemal jak w Piwojadzie czy Brokreacji, a rumianku nie ma składzie.
    Wyszło im, to z Gościszewa niczego nie urywało.
    Attached Files

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mętny, ciężko mi stwierdzić jaki to kolor, dlatego skopiuje od nietzschee: ciemna słomka. [4.5]
      Piana: Średnio obfita, biała, średnie pęcherzyki, szybko znika, zero lacingu. [2.5]
      Zapach: Kolendra, rumianek, lekko pomarańczowy, umiarkowanie pszenicznie słodowy, średnio intensywny - przyjemny. [4]
      Smak: Pomarańczowa kwaskowość, kolendra, rumianek, pszeniczna słodowość, wytrawne, lekkie, może minimalnie pustawe, zbożowe w posmaku. [3.5]
      Wysycenie: Co najmniej średnie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Komplet informacji, graficznie w porządku - z daleka widać, że to AleBrowar, ale nie płakałbym, jakby zmienili szatę graficzną. [4]
      Uwagi: Mnie też zaintrygował nieobecny w składzie, acz wyraźny w smaku i aromacie rumianek. Ogółem jest to w porządku witbier, w zapachu fajny, ale smakowo jednak konkurencja wydaje się lepsza. Warka do 26.12.2017

      Moja ocena: [3.675]
      Last edited by rafalek21; 18-08-2017, 08:42.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #4
        Odczucia smakowe i zapachowe podobnie jak u kolegi rafalek21 , szkoda że to piwo jest dość mało wyraźne i nie powala . Zwykły przeciętniak , oczywiście lepszy od koncerniaków .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎