Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Raduga] Dr Jekyll

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zapanbrat, [Raduga] Dr Jekyll

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnożółty, mętny. [4.5]
    Piana: Średnia/niska, średnio trwała, zostaje mały kożuch. [4]
    Zapach: Nikły, kwaskowo-zbożowy. [3.5]
    Smak: Zbożowy, drożdżowy, kwaskowy, posmak cytrusowo-pigwowy. Aksamitne, gładkie. [4]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Ok, grafika jak zwykle dobra, wreszcie duża etykieta. Szkoda tylko, że taka pofałdowana. [4]
    Uwagi: Lekkie, bardzo pijalne, orzeźwiające. Smak nie jest specjalnie intensywny, ale czuć wyraźnie ten owoc w postaci nut pigwowych, lekko cytrusowych i skórkowych. Dobre, ale smakuje trochę jak rozcieńczone.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Kolor: Słomkowy, klarowne.
      Piana: Obfita, gęsta, zdobi szkło i dość długo się utrzymuje.
      Zapach: Mandarynka, cytryna, delikatne nutki przyprawowe, pszenica. Pachnie dobrze, bardzo owocowo i orzeźwiająco.
      Smak: Delikatne, mdławo-słodkawe, trochę zawiesiste. Dużo zboża, cytrusów. Goryczki brak.
      Wysycenie: Średnie, OK.
      Opakowanie: Jak zwykle świetna etykieta, niedokładny skład.
      Uwagi: Warka 3.09.2017 Lekkie ale mdławo-słodkawe, brak goryczkowej kontry sprawia, że średnio się to pije.
      Attached Files

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne, żółte, mocno mętna. Nie wiem jak się ma kolor do yuzu, ale do lekkiej pszenicy jest ok. [4.5]
        Piana: Piana idealna. Biała, bardzo drobna, jednorodna, duża i trwała pozostawiająca ślady na ściankach kufla. [5]
        Zapach: Przyjemny, owoce tropikalne, pszenica pod spodem. Taki kwaskowy, gorzkawy od owoców, jakby skórka zielonego owocu. Delikatny, co najwyżej średnio intensywny. [4]
        Smak: Niezłe, ale nic specjalnego. Wyraźna owocowość (zapewne yuzu). Kwaskowe, gorzkawe lekko, jakby zimna herbata z lekką cytryną. A do tego słodkawa pszenica (banan, trochę goździków). Ładnie wyważone. Posmak krótki, nikły. Goryczki praktycznie brak. To co jest to jakby od owoców. Niezłe, ale szału nie ma. [3.5]
        Wysycenie: Drobne, umiarkowane. Ja wolał bym trochę więcej gazu. [3]
        Opakowanie: Jak na Radugę przeciętne. Większość ich grafik bardziej przypadła mi doi gustu. Do tego etykieta lekko pomarszczona, brak firmowego kapsla. Parametry podane, ale... wstydzą się podać gdzie warzą (-1). [2.5]
        Uwagi: Świetna piana, ładny wygląd i zapach. To mocne strony. Reszta przeciętna. Dobre, bez szału, piwo.

        Moja ocena: [3.8]
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: słomkowy, zmętniony [4]
          Piana: wysoka, drobnopęcherzykowa, nietrwała. [3]
          Zapach: intensywny, przyjemny, rozbudowany, mandarynka, winogrona, przyprawy, zioła. [4.5]
          Smak: dość słodki, słodowy, goryczki praktycznie nie ma, lekko kwaskowy i cierpki. Są cytrusy, lekki banan, a w posmaku pojawia się pigwa. [4]
          Wysycenie: za niskie. [3]
          Opakowanie: taka sobie etykieta, bardzo ładny firmowy kapsel, podany pełny skład i miejsce warzenia. [4]
          Uwagi: Dobre, lekkie piwo, byłoby jeszcze lepsze, gdyby było mniej słodkie i mocniej wysycone.

          Moja ocena: [4.025]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎