Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, Laska Nebeska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, Laska Nebeska

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: słomkowe, zamglone [3]
    Piana: obfita po nalaniu, biała, drobniusieńka, opada w zauważalnym tempie [3.5]
    Zapach: słaby ale średnio mi się podobał, słodowo-kukurydziany [3]
    Smak: wodniste, leciutkie, minimalna goryczka, metaliczno słodkawy smak dominuje nad wszystkim, więcej tu nic nie czuć [2]
    Wysycenie: trochę za dużo [4]
    Opakowanie: fajna nazwa, etykieta prosta, firmowy kapsel [4.5]
    Uwagi: Ledwie dopite piwo, smak porównałbym tylko z Tesco Value w puszcze, nie znalazłem tu nic smacznego, powinno kosztować tyle jak smakuje czyli 0.99zł

    Moja ocena: [2.775]
    Attached Files
    Last edited by becik; 11-05-2017, 09:24.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • nietzschee
      Senior
      • 07-2016
      • 319

      #3
      Wygląd: kolor słomka, mętne, ładna drobna piana, kremowa, stosunkowo trwała, ładny lacing.
      Zapach: mączny, chlebowy, chmielowy: głównie zielisty, ale i daleka żywica z nutą cytrynową, może melisą
      Smak: jest wodniste, to 8 w końcu, bardzo kwaskowe, trochę chlebowe, goryczka odczuwalna, chmielowość ziołowa, albedo cytryny. Wysycenie średnie ku wysokiemu. Całkiem fajny lekki pilsik, spodizewałem się większej wody po parametrach.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladozłoty, śladowo zamglony. [4]
        Piana: Biała, drobna, wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Słaby, słodowy, w stylu marketowym. [2.5]
        Smak: Lekka goryczka, ślad chmielu, tło owocowo-słodowe, trochę przypomina lagery śródziemnomorskie . [3]
        Wysycenie: Wysokie. [4]
        Opakowanie: Taką etę to powinien mieć RIS, porter, no, co najmniej "cywilny" stout, a nie taka cienkość. Choć jakość wysoka. [4]
        Uwagi: Piwo do wypicia w wakacyjny, upalny wieczór. Nie pozostawia żadnych wspomnień...

        Moja ocena: [3.075]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Słomkowy, zamglone. [4]
          Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, średniowysoka, trwała, znaczy szkło. [4]
          Zapach: Kukurydza, powiew siana, jakieś zioło. [3]
          Smak: Dawno już nie piłem tak wodnistego piwa, staram się jak mogę, ale wyczuwam tylko wodę, no może trochę bardziej żelazistą i metaliczną wodę. [1.5]
          Wysycenie: Średnie. [3.5]
          Opakowanie: Nie rozumiem nazwy i kolorystyki etykiety. Na plus pełny skład i dobrej jakości wykonanie. [4]
          Uwagi: Więcej nie kupię tego badziewia, taki Rastinger z Tesco to przy tym esencja i kunszt pilsa, a na dodatek kosztuje parę razy mniej. Warka do 17.02.2018.

          Moja ocena: [2.625]

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Porównanie do Tesco Value jest nie na miejscu . Piwo dupy nie urywa , ale dramatu narodowego nie ma Kupione z ciekawości z promocji za 2.99 zł , bez powtórki raczej bo lubia IPY i inne sripy

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #7
              Hm, to ma być pils podobno. Ma nawet ciekawy zapaszek, takiej chmielowej ziołowości plus lekko słód, ale smakowo klapa. Goryczka jak na pilsa słabiutka, smak lekko landrynkowej wody. Nie polecm.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                Porównanie do Tesco Value jest nie na miejscu .
                Czemu nie? Skoro i jedno i drugie ledwie się pije. Tylko dlatego nie, że jedno robione jest przez koncern dla marketu, a drugie przez browar rzemieślniczy?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎