Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, [Kingpin] Fake Lancelot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Niechanowo, [Kingpin] Fake Lancelot

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, umiarkowanie mętne. [4]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, za krótka, choć trwała na końcu. [3.5]
    Zapach: Fenole, przeterminowane i nawet lekko gnijące owoce, wino, przyprawy. [3]
    Smak: Pikantne oraz przyprawowe piwo i to głównie tyle z saison. Za duża jak na ten styl ziołowa goryczka. Nie jest wodniste, wręcz przeciwnie, ale na finiszu dostałem jakieś kwiaty a chciałem coś dzikiego od drożdży. [3]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Pełny skład, brzydko narysowany rycerz Lancelot, opis nie przekonuje. W składzie chmiele Hersbrucker i Willamette. [3]
    Uwagi: Piwo nawet dobre, ale niezbyt zgodne ze stylem, no i belgijskich klimatów tu mało ( a ja takie lubię).
    Termin ważności jest na szyjce piwa, a nie na etykiecie i jest to 06.12.2017.

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty nieprzejrzysty. [4]
      Piana: Biała, drobna, średniowysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Przyprawy, głównie pieprz, i jakieś owoce... [3.5]
      Smak: Dość ostry, charakterny. Przyprawy lekko drapią, w tle łagodniejsze owoce. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Słaba jakość, bieliźniany kolor. Cienizna... [2.5]
      Uwagi: Piwo w miarę sympatyczne. Chociaż jednak ciągle sezony mi nie ten-tego...

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Kolor zmętniony, złocisty. Piana jasna, początkowo bardzo obfita z drobnych i średnich pęcherzyków. Opadła, pozostawiając ślad na szkle.
        Aromat lekko chmielowy: kwiecisto-ziemisty, trochę nut słodowych, sporo słodyczy owocowej i przypraw.
        W smaku treściwe lekko słodkawe, niestety też nieco mdłe. Goryczka minimalna, trawiasta już trochę i lekko zalegająca.
        Dało się wypić. I tyle.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎