Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Be Like Mitch

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    AleBrowar, Be Like Mitch

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Cóż tu oceniać... Jedyną wyraźną różnicę widzę w barwie, jest bardziej jasna.
    A tak wszystko pozostałe to jak z browaru Gościszewo i równie smaczne.
    Warka 11.08.2017.

    Comment

    • SteamPunker
      Member
      • 07-2015
      • 59

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, mętne. Nieco za ciemne jak na pszenicę. [4]
      Piana: Pojawia się i przez chwilę utrzymuje, by zniknąć do postaci małej "koronki". Nieźle zdobi szkło. [4]
      Zapach: Grejpfrut, cytrusy, Później lekko zbożowe nuty (kawa Inka) i nieco"ziemiste zioła". [4]
      Smak: Bardzo smaczne, najpierw czuć lekki kwasek, potem trochę słodu (coś jak Kłos z Kormorana) i na koniec delikatna goryczka. Piwu nieco brakuje ciała, ale za to świetnie orzeźwia. [4.5]
      Wysycenie: Dość wysokie, musujące i trochę szczypie w język. Mi pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Komplet informacji, zgrabna etykieta w formie naklejki, firmowy kapsel. Gdyby podawali konkretne dane, zamiast swojej skali byłaby piątka. [4]
      Uwagi: Zakupione w Lidlu za 6,99. Warka 07022018. Szkoda że to (póki co) koniec przygody AleBrowaru z niemiecką siecią marketów. Naprawdę się postarali i uwarzyli piwo na poziomie. Żywciec którego niedawno piłem, choć dobry to nie ma startu do tej warki. Świetne piwo.

      Moja ocena: [4.225]
      Attached Files
      Last edited by SteamPunker; 02-09-2017, 21:31. Powód: Dodanie zdjęcia.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mętny ciemny pomarańcz [4]
        Piana: jasny beż, gęsta, drobna, opada powoli, do końca została na piwie [4]
        Zapach: słaby, głównie owocowo-cytrusowy [3.5]
        Smak: treściwość umiarkowana, dominują cytrusowo-goryczkowe nuty, goryczka lekko trawiasta, niezbyt przyjemna, słodowy posmak też jakiś ciężkawy, co chwila któryś z powyższych smaków dominuje, jak dla mnie słabo ułożone piwo [3]
        Wysycenie: zbyt duże [3.5]
        Opakowanie: etykiety le browaru nigdy mi się nie podobały, firmowy kapsel [3]
        Uwagi: Jednak produkty AleBrowaru z Gościszewa miały lepszy poziom, przerost formy nad treścią, piwo mi zupełnie nie podeszło, nie doszukałem się tu dobrego produktu

        Moja ocena: [3.35]
        Attached Files
        Last edited by becik; 12-09-2017, 20:04.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • von_scheisse
          Senior
          • 02-2012
          • 488

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złote, umiarkowanie zmętnione. [4.5]
          Piana: Obfita, początkowo drobna, ale szybko zaczyna się dziurawić i strzępić. Pokaźna warstwa utrzymuje się do końca. Zostawia ładny lejsing. [4.5]
          Zapach: Be Like Mitch pachnie bardzo ładnie - zapach jest mega owocowy, rześki. Dużo cytrusów, trochę żywicy, ale głównie są to cytrusy. [4.5]
          Smak: Od razu czuć, że Be Like Mitch ekstraktem nie grzeszy. Choć chmielu jest w nim naprawdę sporo i to on jest dominantą, to tak poza tym piwo jest wodniste. Podbudowy słodowej jest niewiele, głównie cytrusowa chmielowość i żywiczna, całkiem wyraźna goryczka. [3.5]
          Wysycenie: Niskie. Za niskie jak na styl. Być może odgazowało się przy nalewaniu, podczas którego obficie się pieniło.  [3.5]
          Opakowanie: Ładna, czytelna etykieta. Komplet informacji. [4.5]
          Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 07.02.2018

          Moja ocena: [4.05]
          Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
          http://www.chmielnik-jakubowy.pl
          https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎