Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, Dymione Czerwone Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    BeerLab, Dymione Czerwone Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: rubinowy, ładny [5]
    Piana: jasny beż, drobna, zwarta i mocna, do końca zostaje w szkle [4]
    Zapach: zbyt intensywny zapach wędzonki wśród którego można jeszcze wyczuć zapach słodowy [3]
    Smak: pełne i treściwe, na dzień dobry wędzonka, dym, dopiero potem czuć lekka goryczkę, owocowe i leciutko karmelowe posmaki, finisz słodowy, momentami zbyt słodkawy [3.5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: prosta ale fajna etykieta, czarny kapsel [4]
    Uwagi: Czemu w nazwie piwa bez "Piaseczyńskie" tego nie wiem, na pewno posmakuje birgikom bo wali wędzonka jak z wędzarni ryb, mimo, ze samo piwo jest dobrze ułożone to "dym" skutecznie mnie zraził

    Moja ocena: [3.55]
    Attached Files
    Last edited by becik; 04-06-2017, 22:09.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      A ja nie wiem, dlaczego oceniasz piwa dymione? Toż to nie Twoja bajka.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Nie moja bajka bo nie lubię dymionych ale chyba dobrze mieć zdanie na temat produktów jeśli się ich nie lubi - z autopsji.
        Choć też muszę przyznać, że zdarzyły mi się jakieś wędzonki, które mi smakowały no ale tam wędzonka były dodatkiem do piwa, a nie dominantem.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Nasycony bursztyn. [4]
          Piana: Kremowa, drobna, niewysoka i nietrwała... [3]
          Zapach: Dymiony właśnie. Lekko torfowy, ślad słodu i... minimalne masełko jednak. [3.5]
          Smak: Łyskaczowa, apteczno-torfowa wytrawność, delikatny słód w tle. Niezbilansowany, niestety... [3.5]
          Wysycenie: Dość wysokie. [4]
          Opakowanie: Od lagera różni się tylko kolorem otoków na górze i dole ety. Elegancka eta, starannie wykonana. [4]
          Uwagi: Ja z kolei lubię piwa (i ryby, i mięsa, i sery ) wędzone, ale moja ocena tego piwa nie jest zbyt wysoka, ponieważ tutaj wędzonka jest (jak dla mnie) zbyt apteczno-torfowa...

          Moja ocena: [3.525]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎