Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Koronny lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Koronny lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Rubinowy w stronę miedzi, mętne. [2.5]
    Piana: Kremowa, pęcherzyki średniej grubości, całkiem trwała piana na finiszu. [3.5]
    Zapach: Masakrujący miód i orzechy w zapachu, pewnie w innym stylu można to tolerować, ale nie w zwykłym lagerze. [1.5]
    Smak: Nawet tu są orzechy, ale jednak przeważa, a przynajmniej równoważy to zboże połączone z ziołową i lekko trawiastą goryczką. Piwo jest pełne i syte, nie orzeźwia, ale smakuje. [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [3]
    Opakowanie: Chropowata w dotyku etykieta, za dużo do czytania na temat jubileuszu Piotrkowa Trybunalskiego, absolutnie pełny skład. Prosty i zrozumiały rysunek na przedzie. [4]
    Uwagi: Ciekawe doświadczenie, orzechowy lager, jakoś nie przypominam sobie nic podobnego. Oczywiście w składzie nie ma żadnych orzechów. Warka 17.09.2017.

    Moja ocena: [2.75]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy nasycony. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Słodowo-chmielowy, z lekkim powiewem owoców, nawet może suszonych. [4]
      Smak: W starym stylu, słodowy z lekkim akcentem chmielu, ale też i karmel. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Piwo uwarzone na 800-lecie Krakowa. Na ecie jakiś dziwny budyneczek, z tyłu info o jubileuszu. [4]
      Uwagi: Lager trochę przyciężkawy, ale raz na 800 lat można wypić... .

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎