Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Mojo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, Mojo

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Żytnie APA a w składzie wyłącznie słody jęczmienne. Zatem opakowanie oceniam na '0'

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Sosna, różnorakie cytrusy, lekki karmel. Jest jeszcze jakaś intrygująca nuta, ale nie wiem... [3.5]
      Smak: Lekka oleistość, goryczka, dość intensywna, ślad sosny. Wszystko ładnie i lekko spakowane. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Żółta eta, dziwny kolor, rzuca się w oczy na półce. Wzornictwo w stylu Nepomucena. Muszę zdementować - na ecie JEST w składzie słód żytni. [4]
      Uwagi: Sympatyczne, całkiem lekkie i nieprzegięte piwo w amerykańskim stylu.

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Jest w Lidl'u. Czemu nazwa niekonsekwentna? Jak mojo, to żytnio apo
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: pomarańczowy, zmętniony. [4]
          Piana: wysoka, drobnopęcherzykowa,średnio trwała, zostawia koronkę na szkle. [4]
          Zapach: intensywny, cytrusy, lekko wyczuwalne owoce tropiklane i nuty pieprzowe. [4]
          Smak: chmielowy, cytrusowy , pieprzowy z lekką przyjemną goryczką. Na finiszu odczuwalne jest lekkie drapanie w gardle. Piwo jest lekkie, dobrze pijalne. [4]
          Wysycenie: średnie. [4.5]
          Opakowanie: prosta etykieta, sporo informacji, kapsel firmowy. [3.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4]

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Pomarańczowy, za bardzo mętne. [3.5]
            Piana: Kremowa, drobna, trwała, ale niska i nie zdobi szkła. [3]
            Zapach: Ciekawe połączenie zboża i żywicy, cytrusy delikatne tak samo jak karmel. [4]
            Smak: Treściwe, ale nie słodkie, goryczka średnia w stronę wysokiej jak na APA. Przede wszystkim sosnowa igiełka, a potem delikatny cytrus skontrowany jakimś pikantnym ziołem. Piwo bardzo orzeźwia. [4.5]
            Wysycenie: Średnie, trochę wolałbym wyższe w tym piwie. [3.5]
            Opakowanie: Składniki : woda, słód jęczmienny i żytni, chmiel i drożdże. Taki opis składu to może mieć Harnaś, a nie porządne piwo. Na dodatek etykieta zupełnie bez pomysłu. [2]
            Uwagi: Bardzo smaczne lekkie piwko, szkoda że przegapiłem je latem. Termin do 06.05.2019.

            Moja ocena: [3.95]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎