Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dukla, Świtezianka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Dukla, Świtezianka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    W zapachu papaja, brzoskwinia, odrobina igieł. Nuta dolna lekko ciasteczka. Przyjemny zapach. Piwo dość goryczkowe, nie do końca grejpfrut, ale zalega, tyle że krótka. Taka dojrzała apa, niedorozwinięta aipa, ewidentnie lżejsza; najbliżej do session ipa, choć określają ją to jjako Vermont IPA czyli nihil novi, bo IIPA. Można się już zgubić.

    Pite w Zajezdzie (kiedyś był Hotelik) Zacisze w Rymanowie Zdroju, cena na miejscu i na wynos 10zł, co jest niczym biorąc pod uwagę, że można przypomnieć sobie rumsztyk z cebulką czy placek po węgiersku.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: brudny bursztyn [4.5]
      Piana: jasny beż, drobna, opada powoli, osadza się na szkle drobnymi krzaczkami [3.5]
      Zapach: lekki, cytrusowo-owocowy [3.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, goryczka nie rządzi ale zbyt wyraźna, monetami pestkowa, na drugim planie cytrusy cytrynowo-pomarańczowo, całość zmierza ku wytrawności i większej gorzkawości, finisz słodowo-owocowy, całość jak dla mnie nierówna [3.5]
      Wysycenie: zybt mocno szczypało w język [4]
      Opakowanie: fajna etykieta, gładki kapsel [4]
      Uwagi: Przeciętne piwo jak wiele, kusi tylko etykietą

      Moja ocena: [3.6]
      Attached Files
      Last edited by becik; 20-05-2018, 17:15.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Zupełnie niezły balans smaków, jak w poście powyżej, tyle że nie zauważyłem niezrównoważenia. Spokojnie do wypicia bez wskazywania większych wad.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎