Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] Sensei

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Birbant] Sensei

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowny, jasny bursztyn. [4.5]
    Piana: Średnio obfita, jasnobeżowa, drobne pęcherzyki, wystarczająco trwała, ładnie zdobi szkło(cienkie, długie wąsy). [4]
    Zapach: Białe i tropikalne owoce, kokos, pomarańcza, ciut kolendry, średnio intensywny, przyjemne połączenie. [4]
    Smak: Dość wytrawnie, melon, cytrusy, średnia goryczka jakby ziołowa, średnio długa, lekka słodowość, średnia pełnia. [3.5]
    Wysycenie: Trochę poniżej średniej - pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta, komplet informacji. [5]
    Uwagi: Ciekawe, całkiem smaczne i pijalne piwo, sporo tu Sorachi Ace. Warka do 28.12.2017.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #3
      Sensei czyli mistrz ninja, albo innych wariotów skaczących po dachach bez hałasu. W każdym razie mnie się kojarzy z komiksami Franka Miller'a "Elektra" i filmami na kasetach VHS o ninja, gdzie właśnie owi mogli wstrzymać bicie serca na minutę, a przez minutę to można panie narobić. W ogóle nie jest hazy, klarowne, ładne, w zapachu dużo pomarańczy, może owies, płatki jakieś, ryż, gładkie jak klinga miecza. W nucie dolnej kolendra,w smaku przepotężnie pijalne i do tego miodowe, lekkie ipa, ale z wyrazistą goryczką, świetnie piwo za 3,5zł również (Lidl)
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎