Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Stout Śniadaniowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    AleBrowar, Stout Śniadaniowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo ciemny, praktycznie czarny. [5]
    Piana: Średnio obfita, średnie pęcherzyki, nietrwała, prawie nic po niej nie zostaje, a do szkła się nie klei. [2.5]
    Zapach: Trochę laktozy, umiarkowanie owsiany, kawa zbożowa, średnio intensywny, może być, ale spodziewałem się znacznie więcej po tak długim składzie. [3]
    Smak: Wyraźna laktozowa słodycz, wodnisty, gładki, trochę palono-kawowy, trochę rodzynek, nuta płatków kukurydzianych. [3]
    Wysycenie: Średnie - w sumie pasuje, ew. może ciut za wysokie. [4]
    Opakowanie: Etykieta typowa dla AleBrowaru, tylko ten paskudny gradient w tle szpeci butelkę, komplet informacji. [3]
    Uwagi: Ot taki sobie słodki i wodnisty mleczny stout, pijalny, ale to raczej nie moje klimaty, osobiście wolę treściwsze/bogatsze piwa. Warka do 04.11.2017.

    Moja ocena: [3.1]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Wcześniejsza ocena, jak i ten post do usunięcia - piwo ma już swój temat pod inną nazwą i parametrami(AleBrowar Sweet Geek). W sumie to piwo można usunąć, bo raczej nikt tu już nie wstawi oceny.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎