Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] Stockholm Syndrome #2

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gryf, [Brokreacja] Stockholm Syndrome #2

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, minimalnie zamglony, o ton ciemniejszy niż #1. [4]
    Piana: Kremowa, drobna, niewysoka i nietrwała. [4]
    Zapach: Dość ostry, chemiczny, lekkie owoce w tle. Jakoś mnie nie do końca urzeka... [3.5]
    Smak: Owoce, karmel, posmaczek cytrusów. W tle lekko chemiczna goryczka, może także ślad ciasteczka...? [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: W parze z #1. Tym razem na ecie spętana blondynka o kompletnie bezmyślnym wyrazie twarzy, do którego świetnie pasuje równie głupawa opowiastka na ecie... [3.5]
    Uwagi: Kupiłem w butelce na WFP. Fajne piwo, któremu chyba jednak krzywdę robi głupawa nazwa... Zwłaszcza w czasach obaw terrorystycznych... Po co to komu?

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Niska, szybko opada do zera. [3]
      Zapach: Lekko likierowy, czerwone owoce. [4]
      Smak: Słodowy, słodkawy, nuta zbożowa, cytrusowa chmielowość, likierowy posmak, goryczka średnia, cytrusowo-ziołowa. [4]
      Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
      Opakowanie: Pomysł z etykietą dzieloną dla dwóch piw fajny, choć sama grafika średnia. Kapsel firmowy. [4.5]
      Uwagi: Mniej spektakularne od #1, bardziej słodowe, bliżej mu przez to do barleywine. Chmielowość zdecydowanie na drugim planie. Nie jest złe, przyjemnie pachnie.

      Moja ocena: [3.925]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, lekko zamglony [4.5]
        Piana: rachityczna z drobnych i średnich pęcherzyków ze sporymi dziurami, opadła niemal do zera. [2.5]
        Zapach: z butelki cytrusy, żywica i karmelek. W szkle wchodzą jeszcze owoce tropiku, iglaki oraz guma balonowa i nuta alkoholowa – likierowa. Nie jest tak intensywnie jak w #1. Za to jest mniej słodyczy i więcej wytrawnych nut. [4]
        Smak: piwo jest wytrawne o dość niskim wysyceniu. Baza słodowa (karmelek, suszone owoce, zbożowość), gęsta, kontrowana jest solidną goryczką w nucie grejpfrutowej i cytrusowo-żywicznej. Alkohol lekko wyczuwalny w postaci rozgrzewania (delikatnego) oraz szczypania na podniebieniu. [3.5]
        Wysycenie: Troche za niskie. [3.5]
        Opakowanie: fajna etykieta, dostateczne info na kontrze, [4]
        Uwagi: Ogólnie dobre piwo tylko coś mało tych chmieli jak na triple.

        Moja ocena: [3.65]

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bursztynowy, zmętniony. [4]
          Piana: niska, nietrwała. [2]
          Zapach: intensywny, złożony, słodowy, mocno owocowy, pomarańcze, grejpfrut, likierowy, lekko przyprawowy. [4.5]
          Smak: słodowy, słodkawy, owocowy, lekko karmelowy ze średnio mocną, krótką goryczką. Lekko wyczuwalny alkohol. Piwo jest średnio treściwe. [4]
          Wysycenie: średnio wysokie. [4.5]
          Opakowanie: kiepska etykieta, brak podanego składu, jedynie napisane, że zawiera słód jęczmienny. Ładny firmowy kapsel. [2.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.925]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎