Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Przed, po i w trakcie WFP 2017 (kwiecień)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    A te twarze były uśmiechnięte i wesołe czy po browar.bizowemu zaciekłe, z zaciśniętymi ustami?
    Pytanie retoryczne

    Comment

    • qlpin
      Senior
      • 09-2011
      • 105

      #17
      tłok bród i smród, to nie jest miejsce na degustacje piwa

      nie wspominając, że do ciekawszych pozycji najlepiej prowadzić zapisy i komitety kolejkowe, wględnie video-bloga na jutubku bo inaczej nie jesteś w stanie się dopchać...

      @A te twarze były uśmiechnięte i wesołe czy po browar.bizowemu zaciekłe, z zaciśniętymi ustami?
      MISTRZOSTWO!

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
        na oficjalnym fanpagu też nie ma podsumowania, na kanale Jabeerwocky też nie ma, na blogach chyba jeszcze też nie ma. Relację rzeczywiście prowadził Docent, chyba nawet Kopyr niewiele jeszcze napisał/nagrał.
        No ale do browar.bizu trzeba się przywalić...
        Ja miałem ochotę coś napisać, napiszę też jeszcze. Z drugiej strony trochę mam jak becik - w zasadzie jest tak samo jak za każdym razem więc nie ma się tak ochoty ciągle pisać to samo. Bo ciągle są te same rzeczy złe i te same rzeczy dobre. ten festiwal nie różnił się niczym od poprzednich - stąd może brak wpisów.
        e-prezes - dużo było osób z browar.bizu - zarówno wśród gości jak i wystawców (a przynajmniej tych którzy stąd wyrośli, nie wiem może zapomnieli, może udają, że nie mieli nic wspólnego z browar.bizem?)
        Ja (myślę, że Łukasz również) nigdy nie zapominamy o naszych "korzeniach" co udowadniamy na każdym festiwalu. Zainteresowani wiedzą o czym mówię.
        Inna sprawa, że tutaj wypada mi się wypowiadać jako Marcin "Promil", a nie jako przedstawiciel handlowy ReCraftu.

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #19
          ReCraft zawsze na propsie Świetne piwa, świetny kontakt i zawsze gotowi do rozmowy

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika qlpin Wyświetlenie odpowiedzi
            @A te twarze były uśmiechnięte i wesołe czy po browar.bizowemu zaciekłe, z zaciśniętymi ustami?
            MISTRZOSTWO!
            Krzysiu - mistrz ciętej riposty. Leona - mistrz pozytywnego sarkazmu :P

            Czasem aż prosi, się, by ciekawe teksty, uwagi, newsy były eksportowane czy to na główną lub na profil grupy na FB. Poza nami, na pewno ktoś miałby z tego pożytek.
            Last edited by e-prezes; 12-04-2017, 16:51.

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #21
              Nie chodzę na takie impry bo by się skończyło tak jak z tfurem. Na Zlocie przynajmniej nigdzie nie trzeba wracać po piciu.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie chodzę na takie impry bo by się skończyło tak jak z tfurem. Na Zlocie przynajmniej nigdzie nie trzeba wracać po piciu.
                Do łóżka trzeba, bo na zewnątrz trochę zimno we wrześniu.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Podrzucony przez Masona portal Żaba W Piwie podsumował WFP. Dzięki Mason. Mogłeś to wrzucić tu lub w Blogówce, ale jak widać wolisz naśmiewać się z nas i innych.

                  PS.
                  Życzę dobrego samopoczucia na najbliższe dni. Oby tylko brzuch nie rozbolał.
                  Last edited by e-prezes; 12-04-2017, 17:32.

                  Comment

                  • yoda79
                    Senior
                    • 01-2013
                    • 861

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Największym przegięciem jaki ja zauważyłem to Brokreacja i ich sztos w cenie 50 zł za flaszkę 0,33, oczywiście musowo w kartoniku
                    Poczekaj jeszcze to się bardziej zdziwisz - pracownik Brokreacji na swoim blogu stwierdził, że skoro w Warszawie na festiwalu ludzie wszystko kupują jak leci, to może by podnieść ceny
                    Tak, to nie żart

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do łóżka trzeba, bo na zewnątrz trochę zimno we wrześniu.
                      eeee.... przy ognisku daje radę

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        #26
                        Co do WFP - mnie też było ciężko. Nie tylko z powodu plecaka wypełnionego piwem, bo tym razem miałem średnio ciężki - wolę kupić piwo tydzień później, taniej i dotaskane (przeze mnie samego) do samochodu. Było ciężko, znacznie pomógł mi ponad trzykilometrowy spacer .
                        Zawiodłem się food-truckami, jakoś w tym roku WFP ogólnie oferta gastro mnie nie podbudowała.
                        Muszę tutaj napisać - jak zawsze świetni goście z pewnego śląskiego browaru na "R" . Widok owłosionych torsów, oblekających się z pewnym trudem w białe koszule - BEZCENNY . Obiecali mi, że w tym roku w tych strojach przyjadą na zlot - będzie się działo. I wreszcie - znów będzie się paliło .
                        I jeszcze jedno - kurde, WFP jest po to, żeby był, a nie po to, żeby relacje wrzucać na fejsy, blogi i inne takie. Istnieje jeszcze życie w tzw. świecie rzeczywistym...

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podrzucony przez Masona portal Żaba W Piwie podsumował WFP. Dzięki Mason. Mogłeś to wrzucić tu lub w Blogówce, ale jak widać wolisz naśmiewać się z nas i innych.

                          PS.
                          Życzę dobrego samopoczucia na najbliższe dni. Oby tylko brzuch nie rozbolał.
                          Poczytalem. Najbardziej rozbawiły mnie peany na temat jakości polskiego kraftu - że na 23 piwa tylko dwa były do wylania...
                          Ja to chyba jestem z innej bajki, ale wg mnie nawet te dwa nie powinny sie zdarzyć
                          Last edited by iron; 13-04-2017, 13:30.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            #28
                            Wiele dni minęło więc będzie mniej emocji a więcej chłodnej oceny (cheche):
                            Na piątek wziąłem urlop ponieważ odwiedzać w ten dzień (jak i w sobotę) festiwal warto do godziny 18.00, potem jest taka masakra, że nie ma już przyjemności – no chyba, że wtedy już jest „wszystko jedno” i po prostu traktujecie to wydarzenie tylko towarzysko. Tu mała dygresja – miejsce jest już zdecydowanie za małe (a raczej, za wąskie) i przy dużej liczbie osób i ustawionych kolejkach, nie bardzo jest jak chodzić. Ja w takich chwilach wybieram już III piętro gdzie na stoiskach z piwami zagranicznymi są mniejsze kolejki – no ale ma to pewne konsekwencje finansowe, portfel chudnie w oczach 

                            Wracamy jednak do początku – poranny spacerek przez Agrykolę, w miłych okolicznościach przyrody, jakiś napój w Piekiełku i fruuu przechodzimy przez bramki. Jest rano więc może coś lekkiego – Lab 6 (leżakowane w beczce po muscacie, jedyne chyba 25 plato i około 10 alko – jest ryzyko jest zabawa). Muscat wyraźny, bardziej wino niż piwo, dobre na początek Ponieważ nie ma jeszcze tłumów, można zajrzeć tu i tam i pogadać resetując się Czereśniowym dymem z Warsztatu Piwowarskiego, bardzo fajne delikatnie dymione, wręcz orzeźwiające piwo.

                            Jednak nie przyszliśmy tu na rurki z kremem więc podkręcamy tempo – przechodzę do jednego z moich ulubionych Szałpiwu – wczoraj kwasy, dzisiaj Szczun, lubię to 
                            I znowu trochę łamiemy smaki i lecimy do portu: „orzeźwienie” – Kociamber, jak ja lubię te przyprawy i to piwo. Tak na marginesie, bardzo podoba mi się idea używania gwary swojego regionu dla nazw piw – brawo.

                            Idziemy rozmawiamy, to tu to tam, tu z Marcopolokiem, tu z chłopakami z Redena, brzuch boli od śmiechu, a chłopaki trochę zmęczone  Przy Bohemia Pils czas leci inaczej 

                            Trochę rozmów o rozruchach w nowym Ale Browarze – rozruchy opanowane zameldował kapitan Bartek . Przy okazji zaliczyłem nieco dziwne, trochę pokręcone ale dla mnie smaczne, kooperacyjne Virgin Batch.

                            No to po seteczce może? No pewnie, że tak – Setka, leżakowane w beczce po rumie. Ciekawe piwo z wyrazistą beczką.

                            Gdzieś w tzw. międzyczasie poszło piwo które zrobiło na mnie najbardziej-mega wrażenie na całym Festiwalu – Imperator Bałtycki Oloroso BA – PINTA rządzi, PINTA radzi, PINTA nigdy Was nie zdradzi.
                            To jest piwo o którym pisałbym wiersze gdybym „rymy układał jak Mickiewicz Adam” 

                            I nadchodzi moment gdy przebywanie na Festiwalu staje się uciążliwe i męczące – przepychanie się pomiędzy ludźmi to nie jest to co lubię. Czas więc już po prostu wtopić się w grupę kumpli z browar.bizu i nie browar.bizu i zalec na III piętrze, gdzie przy zagranicy i Spiriferze można wykroić ten „mój jest ten kawałek podłogi” 
                            A w ogóle wieczór zmienia się w Warsaw by night ale to już whisky i zupełnie inna opowieść którą posnuję gdy buty wzuję – Pa 
                            Ps. Wrażenia ogólne w następnym odcinku – pewnie zdążę przed jesienną edycją…

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #29
                              Jeśli jeszcze nie marzyłeś o blogu to masz na to zadatki. Tekst z inwencją i wciągający. Hehehe Gdybym nie był na tej imprezie to na pewno tym tekście bym pojechał na kolejny festiwal. Jak jestem przeciw odejściu od b.biz w pisaniu to w Twoim przypadku uważam, że dasz sobie radę. Abyś tylko wykorzystywał starożytny sposób porozumiewania się, czyli pisanie, bo jak nie to rzucę klątwę na Ciebie i Twoje potomstwo za odejście od naturalnych sposobów wymiany poglądów.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎