Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, West Coast IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, West Coast IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zamglony bursztyn. [4.5]
    Piana: Średnio obfita, jasnobeżowa, dość drobne pęcherzyki, choć niejednolite, całkiem trwała, delikatny lacing. [3.5]
    Zapach: Niewyraźna mieszanka owoców tropikalnych i żywicy, trochę słodu, karmel, odrobina diacetylu, delikatny akcent cebulowy, średnio intensywny, nie odrzuca, ale przyjemności z wąchania nie mam. [3]
    Smak: Ameryka pod postacią grejpfruta i żywicy, wyraźny karmel, trochę słodkie, goryczka średnia(może lekko ponad), tępa, lekko ściąga i zalega, średnie ciało, trochę mdłe w smaku. [3]
    Wysycenie: Średnio-wysokie - z początku trochę za wysokie, potem już może być. [3]
    Opakowanie: Pełny skład, ładna etykieta pasująca do stylu, tylko tego brodacza bym usunął. [4]
    Uwagi: Słabe piwo, trochę wadliwe, dość ciężko idzie, ale od biedy da się wypić. W tym przypadku przeniesienie receptury domowej do większego browaru nie wyszło. Warka do 07.12.2017.

    Moja ocena: [3.175]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy zmętniony. [4]
      Piana: Kremowa, drobna, średniowysoka i trwała. [4]
      Zapach: Owoce, chmiel i jakiś niezbyt świeży powiew, który sporo psuje. [3]
      Smak: Goryczka konkretna, ale nieprzesadzona. Do tego karmel, owoce i delikatny chmiel. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Kompletnie nijakie, dawno nie oglądałem takiej cienizny... [3]
      Uwagi: Smaczne piwo, bez nachalnych i dominujących cytrusów.

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
        Piana: Wysoka, trwała, ładnie oblepia szkło. [4.5]
        Zapach: Lekko cytrusowy, ledwo wyczuwalny. [2.5]
        Smak: Biszkoptowa słodowość, karmel, cytrusy i czerwone jabłko. Cytrusowa chmielowość (w tle) i sucha, cytrusowo-ziołowa goryczka. [3.5]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Trochę nijakie, minus za "ukrywanie" nazwy browaru drobnym druczkiem przy składzie, powinno być jakieś logo czy chociaż napis na froncie etykiety. [3]
        Uwagi: Data do 7.12.2017, ale poleżało kilka miesięcy w lodówce i chyba to czuć. Na wierzch wychodzą nuty odsłodowe i czerwone jabłuszka. Goryczka średnia, trochę sucha i ściągająca, ale bez przesady.

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎