Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Za Miastem] Długi Weekend

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zodiak, [Za Miastem] Długi Weekend

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty klarowny. [4]
    Piana: Biała, lekko strzępiasta, niezbyt wysoka i niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Chmielowy z lekkim powiewem owoców. Kojarzy mi się trochę marketowo... [3.5]
    Smak: Lekka goryczka, ślad owoców i słodu. Nic szczególnego, ale... przyjazny. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Eta w stylu... projektu. Na niej sympatyczny jamnik . Kapsel browaru. [4]
    Uwagi: Lekkie piwo, może i na weekend, chociaż na długi weekend może być zbyt lekkie... .

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [4.5]
      Piana: Biała, pęcherzyki drobne, ale za szybko grubieją. Mimo tego piana ogólnie wysoka, trwała i ładnie zdobi szkło. [4.5]
      Zapach: Chmielowy, przypomina niemieckie pilsy. Niestety wyczuwam też po otwarciu lekkie warzywka oraz niepotrzebne tu orzechy. Później wady odeszły, pozostał delikatnie owocowy pils. [3.5]
      Smak: Goryczka ziołowa, lekko trawiasta, konkretna jak na pils. Słodu nie brakuje, piwo jest treściwe, trochę też owocowe z wyróżnieniem melona i winogrona. [4]
      Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [4]
      Opakowanie: Prosta etykieta z jamnikiem, oprócz drożdży pełny skład, kapsel firmowy. Nie rozumiem nazwy piwa. Co ma wspólnego jamnik, długi weekend i pils ? [3.5]
      Uwagi: Bardzo porządny pilsner, gdyby był tańszy piłbym regularnie. Termin do 07.04.2018.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Nie widzę w tym piwie cech niemieckiego piwa, raczej czegoś, co można byłoby nazwać "polskim pilsem". Lekko chropawa, matowa goryczka, niestety, słaba piana. Piwo klarowne. W sumie coś, czego można było się spodziewać po warzeniu w Czarnkowie. Ja to lubię, choć nie jest to najwyższa liga, brakuje tu solidniejszej podbudowy słodowej jak na 12,2%wag.
        Spokojnie, jak to się mówi, do opchnięcia.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎