Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta do pracy dyplomowej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gemboj05
    Junior
    • 05-2017
    • 1

    Ankieta do pracy dyplomowej

    Cześć, jestem tu nowa.
    Chciałam trafić na forum speców, fanatyków i miłośników piwa i myślę, że jestem w dobrym miejscu. Jestem nowa nie tylko na tym forum, ale w całym piwowarskim temacie i z góry proszę o wyrozumiałość. Niestety nie obracam się w towarzystwie osób, które szukają czegoś poza sklepowym lagerem dlatego o pomoc proszę Was.

    Piszę pracę dyplomową o piwie, trendzie piw rzemieślniczych. Potrzebuję Waszych odpowiedzi w ankiecie, bo w żadnym innym miejscu nie znajdę tylu miłośników kraftowego piwa co tutaj.

    Nie traktujcie tego jako bota i próby reklamy. Jesteście moją ostatnią deską ratunku.

    link do ankiety : https://goo.gl/forms/ZrhuHTCrvZtCyATN2
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gemboj05 Wyświetlenie odpowiedzi
    Cześć, jestem tu nowa.
    Chciałam trafić na forum speców, fanatyków i miłośników piwa i myślę, że jestem w dobrym miejscu. Jestem nowa nie tylko na tym forum, ale w całym piwowarskim temacie i z góry proszę o wyrozumiałość. Niestety nie obracam się w towarzystwie osób, które szukają czegoś poza sklepowym lagerem dlatego o pomoc proszę Was.

    Piszę pracę dyplomową o piwie, trendzie piw rzemieślniczych. Potrzebuję Waszych odpowiedzi w ankiecie, bo w żadnym innym miejscu nie znajdę tylu miłośników kraftowego piwa co tutaj.

    Nie traktujcie tego jako bota i próby reklamy. Jesteście moją ostatnią deską ratunku.

    link do ankiety : https://goo.gl/forms/ZrhuHTCrvZtCyATN2
    Osobie, która pisze pracę dyplomową i nie potrafi umieścić ogłoszenia w odpowiednim dziale nie wróżę przyszłości. Ankieta zupełnie dziwna, nie mająca nic wspólnego z piwami kraftowymi. Nasza wiedza zupełnie zbędna, skierowana do zwykłego konsumenta.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • noodles
      Senior
      • 09-2005
      • 700

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gemboj05 Wyświetlenie odpowiedzi
      Piszę pracę dyplomową o piwie, trendzie piw rzemieślniczych.
      1 pytanie dotyczące piwa. 4 pytania dotyczące T. Kopyra. 3 dotyczące alkoholu ogólnie. 4 dotyczące Internetu. A praca jest o piwach rzemieślniczych. Mogę poznać tytuł ?
      Moja kolekcja podstawek

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Tomasza Kopyra - żywot i przemyślenia na tle upadającego forum browar.biz.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Etam, dyplomówka o piwach rzemieślniczych. Takich już pewnie sporo powstało i powstaje.
          Ktoś powinien podjąć się pracy dyplomowej o vlogerze Kopyrze
          Miły chłopak, pewnie by nie robił problemu z autoryzacją.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Tomasza Kopyra - żywot i przemyślenia na tle upadającego forum browar.biz.
            Taki tytuł uzasadnia pytanie o zarobki bo sztosy musza być drogie. Ale kilku innych nie uzasadnia.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎