Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, [Służba Zdrowia] Stan Zapalny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gloger, [Służba Zdrowia] Stan Zapalny

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn, klarowne. [4]
    Piana: Kremowa, bardzo wysoka, trwała, złożona ze średnich pęcherzyków. [4.5]
    Zapach: Bardzo zbożowy i drożdżowy, oprócz tego trochę stęchlizny i skarpety, ale jakoś mało przeszkadza. [3.5]
    Smak: Niezły balans pomiędzy słodem, a goryczką, podobnie jak w zapachu pojawia się zboże i piwnica, ale kontruje to popiołowo-tytoniowa goryczka. Piwo jest treściwe, niezbyt orzeźwiające, na finiszu pojawił się niepotrzebny kwasek. [3]
    Wysycenie: Trochę za duże dla tego piwa. [3]
    Opakowanie: Brak pełnego składu, nie wiadomo jakie chmiele, etykieta dobrej jakości, kapsel biały. [3.5]
    Uwagi: Piwo w stylu Red Irish Ale, nie zgadłbym gdybym nie przeczytał na etykiecie. Warka 29.12.2017.

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy klarowny, śladowo wpadający w rubinowy. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Powiew... truskawkowy, potem karmel i jakieś niezidentyfikowane owoce. [3]
      Smak: Palony słód, orzechowa goryczka, karmel. Wodnistość dziwna, goryczka staje się tępawa... [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Wysoka jakość wykonania, głupawe teksty na etykiecie... [3.5]
      Uwagi: Drugie piwo z tego "kąceptu". Nazwa ("Służba Zdrowia") chyba jednak jest trafna, oddaje poziom...

      Moja ocena: [3.225]

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Drugie piwo z tego "kąceptu". Nazwa ("Służba Zdrowia") chyba jednak jest trafna, oddaje poziom.
        Widziałem ten "kąpcet" w sklepach,przechodziłem obok ale jakoś ominąłem go szerokim łukiem, po Waszych postach widzę że słusznie
        Zastanawia mnie tylko co autorzy i pomysłodawcy tego "kąceptu" chcą osiągnąć z nazwami mającymi negatywny wydźwięk który odstrasza zamiast przyciągać. Jeszcze żeby piwo było wybitne, no to może...

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
          ...z nazwami mającymi negatywny wydźwięk który odstrasza zamiast przyciągać.
          Hm, ja myślę, że oni się dopiero rozkręcają.
          Na zagospodarowanie czekają jeszcze takie nazwy, jak:

          Udar Mózgu, Apopleksja, Porodówka, Rak Jąder czy Amputacja...

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #6
            Choroba popromienna, z dodatkiem dzikiego chmielu z Prypeci.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎