Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Night Wolf Whisky Stout - Extreme Peated Edition

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Night Wolf Whisky Stout - Extreme Peated Edition

    Składniki: słody jęczmienny, whisky, Carafa III, Special, pszeniczny, czekoladowy, chmiele Iunga, płatki owsiane, drożdże.
    Ekstrakt: 16
    Alk: 6,3%
    W zasypie ma być podobno aż 80% słodu whisky (ciekawe jak odmierzali pozostałe)

    Wygląd: kolor ciemny brunatny, ładna beżowa piana, ładny obrączkowy lacing
    Zapach: Ładny, torf, smoła, papa, spalona izolacja, czy ekstremalny? No niekoniecznie.
    Smak: Bardzo gładkie, puszyste, aksamitne, po tej wodzie z Kingpina wydaje się stosunkowo pełne, ale jest raczej wodniste (dobra, po chwili, jest wodniste), goryczka delikatna, piwo jest delikatnie słodkawe, jest wędzone, torfowe, popielniczkowe, spalono izolacyjne, czy ekstremalnie? No nie powiedziałbym. Piłem wersję nie extreme rok temu i ona w porównaniu z tym wydawała mi się ekstremalnie wędzona, więc ciekawe jak teraz smakuje wersja podstawowa? Przy okazji wersja podstawowa była gęsta, wyklejająca, ponadpełna. Jest tu kawa zbożowa, mleczna czekolada, i czuć pszenicę, daje trochę jasnym chlebem. Dobry whisky stout, choć raczej średni i nie extreme, stara standardowa wersja była rewelacyjna, to się nawet do niej nie umywa. Fajne niskie wysycenie.
    Attached Files
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    #2
    Prosze nie tworzyc nowych watkow tylko zglaszac w odpowiednim poscie, dziekuje

    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Nikogo nie zmusisz do zgłaszania Dodane do DP.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • nietzschee
        Senior
        • 07-2016
        • 319

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        Prosze nie tworzyc nowych watkow tylko zglaszac w odpowiednim poscie, dziekuje

        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
        Pierwotnie recenzję zamieściłem w Twoim poście (jest nawet ślad po komentarzu), ale po chwili zauważyłem, że dotyczy ona Night Wolf, ale nie Extreme Peated Edition, piwo to ma dwa warianty z niemal identycznymi etykietami (poniżej porównanie z http://piwneopinie.pl), ma te same parametry, inne użyte słody i chmiel
        Attached Files

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nietzschee Wyświetlenie odpowiedzi
          Pierwotnie recenzję zamieściłem w Twoim poście (jest nawet ślad po komentarzu), ale po chwili zauważyłem, że dotyczy ona Night Wolf, ale nie Extreme Peated Edition, piwo to ma dwa warianty z niemal identycznymi etykietami (poniżej porównanie z http://piwneopinie.pl), ma te same parametry, inne użyte słody i chmiel
          wystarczy uzyc wyszukiwarki, piwo w bazie od rownych 3 miesiecy i chyba sam je Dyczkinowi zglaszalem (zanim przyszedlem tutaj do pomocy )
          klik

          a jezeli nie ma danego piwa w bazie, to po prostu je zglos tutaj klik, baza aktualizowana jest 2 razy w tygodniu od pewnego czasu odkad jest nas dwojka, wiec w miare czesto mysle
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎