Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Olimp] Hades

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Bytów Browar Kaszubski, [Olimp] Hades

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo ciemny, prawie czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Bardzo niska i mało trwała, nie zdobi szkła. [2.5]
    Zapach: Leśne owoce, może suszone owoce, czekolada, może być, ale spodziewałem się więcej. [3.5]
    Smak: Gładkie, gorzka czekolada, nieco palone, znowu te suszone/leśne owoce, lekko pikantny(w sam raz), solidna palona goryczka, nie za słodkie, całkiem wysoka pełna - ciała nie brakuje, ale jednak nie czuć tych 25° blg. [4]
    Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Bączek, kapsel zabezpieczony woskiem pszczelim, ładna etykieta, komplet informacji. [5]
    Uwagi: Smaczny, całkiem złożony, choć nie wybitny RIS.
    Warka 30.05.2019 (chyba, bo data nierówno nabita.

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo ciemny brąz, nieprzejrzyste. [4.5]
      Piana: Średnio obfita, beżowa, drobna, dość trwała. [4]
      Zapach: Dominuje aromat gorzkiej czekolady uzupełniony nutami kawy, toffi i odrobiną suszonych owoców. [3.5]
      Smak: Bardzo treściwe, wręcz gęste w odbiorze. Przede wszystkim posmak kakao, gorzkiej czekolady przełamane lekką słodyczą. Do tego kawa, nuty prażonego słodu, toffi i delikatna wędzonka. Finisz z wyraźną goryczką i posmakami palonymi oraz minimalnym pieczeniem od ostrych papryczek. Alkohol po leżakowaniu dobrze ukryty, czuć tylko lekkie rozgrzewanie w przełyku. [4.5]
      Wysycenie: Niskie. [5]
      Opakowanie: Na etykiecie podany pełen skład. Kapsel zabezpieczony woskiem. Nazwa oraz grafika etykiety dopasowane do tego stylu piwa. [5]
      Uwagi: Bardzo złożone w smaku, aksamitne w odbiorze. Wypite z dużą przyjemnością. Butelka "bączek" o pojemności 0,33L, termin do 31.12.20.

      Moja ocena: [4.15]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎