Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, [Służba Zdrowia] ADHD

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Gloger, [Służba Zdrowia] ADHD

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemne złoto, klarowne. [4]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, średniowysoka, trwała, ładnie koronkuje. [4.5]
    Zapach: Cytrusy, karmel i landrynka, w tle powiew zboża. [3]
    Smak: Słodowy, szczególnie karmelowy i zbożowy ze średnią cytrusowo-żywiczną goryczką. Za ciężkie w teksturze i nie orzeźwia. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, nie przeszkadza. [4]
    Opakowanie: Etykieta w stylu Służby Zdrowia, brak pełnego składu, a szczególnie chmieli, tylko wzmianka, że są amerykańskie. [3.5]
    Uwagi: Żadnego ADHD to piwo u mnie nie wywołało, ot tak do nawet przyjemnego wypicia i zaraz zapomnienia. Termin do 28.12.2017.

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, nasycony, klarowny. [4]
      Piana: Biała, średniodrobna, średniowysoka i średniotrwała. Średnia... [3.5]
      Zapach: Zioła i chmiel, po lekkim ogrzaniu pojawia się karmel. [3.5]
      Smak: Karmel, orzechowa, dość delikatna goryczka, lekki słód palony. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Wysoka jakość. Głupawa nazwa, niewyszukane wzornictwo, na dodatek głupawe rymowanki. [3.5]
      Uwagi: Pierwsze piwo z tego kontraktu. Koncepcja "Służby Zdrowia" jako "browaru" przemawia do mnie średnio... Piwo do wypicia, ale bez uniesień.

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, lekko zamglony [4]
        Piana: jasna z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając do niemal zera – dziurawiła. [2.5]
        Zapach: nikły, ledwie czuć żywiczne i kwiatowe nuty chmielu, które zagłusza karmelek i guma balonowa od słodów. Po ogrzaniu odrobinka cytrusów zawitała do mego nosa. [2.5]
        Smak: znów karmelkowe nuty wiodą prym. Do tego herbaciane i łodygowe w goryczce. Na szczęście tej goryczki jest tyle co kot napłakał. Z czasem trochę czuć nut zbożowych. Lekka pustawość – wbrew pozorom - ratuje to piwo, bo nie ma zbyt wielu przykrych doznań podczas degustacji. [2]
        Wysycenie: Solidne i godne odnotowania. [4.5]
        Opakowanie: Niezbyt czytelne, poprawne info o produkcie. [3]
        Uwagi: Piwo jest po prostu mierne, jak wszystko co do tej pory piłem z tych uwarzonych w browarze Gloger.

        Moja ocena: [2.5]

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bursztynowy, zamglony. [4]
          Piana: wysoka, drobna, średnio trwała, zostawia ślady na szkle. [4]
          Zapach: niezbyt intensywny, lekko chmielowy, zioła karmel, po ogrzaniu pojawiają się nuty owocowe. [3]
          Smak: słodowy, karmel, zioła, nuty żywiczne. Goryczka jest średnio mocna i niezbyt przyjemna. Piwo jak na APA jest słabo pijalne. [2.5]
          Wysycenie: średnie. [4]
          Opakowanie: przeciętna etykieta, brak podanych chmieli, kapsel z nadrukiem. [3.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.025]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎