Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Hopby

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Browar na Jurze, [Pinta] Hopby

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Wypite gdzieś w drodze obchodząc Kraków. Przypomniało mi jakieś piwo BrewDoga pite jeszcze z czasów zamieszkiwania tam. Przyjemna APA, czy raczej sesyjna APA, albo po prostu piwo do wypicia w lecie. Solidnie nachmielony, z nieprzesadzoną goryczką jak na ten baling. Mimo to nie wodniste. Orzeźwiający łyk bez zbędnych procentów. Piwo typowo knajpiane, więc pojawiło się w dobrym okresie.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pomarańczowo-bursztynowy, zamglony. [4]
      Piana: Jasnobeżowa, obfita, drobne pęcherzyki, całkiem trwała, ładnie zdobi szkło. [4.5]
      Zapach: Przede wszystkich amerykańskie chmiele: cytrusowy i owoce tropikalne, nieco karmelu, lekko trąca o naftę - bardzo przyjemny. [4.5]
      Smak: Tutaj podobnie - chmielowo: owocowo-cytrusowe, troszkę słodu, całkiem wytrawne, lekkie, prawie, że wodniste, średnia goryczka, minimalnie przy długa jak na piwo sesyjne, ale szybko się do niej przyzwyczaiłem(tzn. po wypiciu już nie czułem). [4]
      Wysycenie: Wypiłem, i nie zwróciłem nań uwagi: powiedzmy średnie - dobrze pasowało. [4.5]
      Opakowanie: Jak to Pinta, ładna i czytelna etykieta z kompletem informacji. [5]
      Uwagi: Smaczne piwo, w sam raz na lato, choć po za sezonem raczej wolałbym zwykłą APĘ/IPĘ. O ile dobrze pamiętam, to w porównaniu do A Ja Pale Ale jest lżejsze i bardziej chmielowe, ale nie koniecznie bardziej gorzkie. Warka do 27.04.2018

      Moja ocena: [4.3]
      Last edited by rafalek21; 10-08-2017, 16:34.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎