Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] Yakama

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Birbant] Yakama

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnopomarańczowy, minimalnie zamglony. [4.5]
    Piana: Bardzo niska, po kilkunastu sekundach zostaje tylko dziurawy kożuch i pierścień bąbelków przy szkle, drobny lacing. [2]
    Zapach: Lekki, jakby kwiatowy, chyba szczątkowe nuty żywicy - dość słaby. [3]
    Smak: Trochę kwiatów i cytrusów, niezbyt wysoka goryczka, z lekko łodygowym posmakiem, niedużo ciała(ale wodniste nie jest), wytrawne, ogółem dość proste. [3]
    Wysycenie: Niskie - brakuje go trochę. [3]
    Opakowanie: Ładna etykieta w stylu Birbantowym, czytelna tabelka z najważniejszymi parametrami, niedokładny skład(a ciekaw byłem czym było chmielone) [4]
    Uwagi: Piwo niekoniecznie złe, jak najbardziej do wypicia, tylko jakoś nie trafiło w moje gusta. W dodatku mam wrażenie, że już kiedyś piłem to piwo, tylko pod inną nazwą. Warka do 06.03.2018.

    Moja ocena: [3.025]
    Last edited by rafalek21; 17-06-2017, 08:38.

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Średnia, dość szybko opada, ale na krótko zostaje duży kożuch. [3.5]
      Zapach: Cytrusowy, przyjemny, ale niezbyt silny. [4]
      Smak: Słodowy, cytrusowa chmielowość, ziołowo-łodygowa goryczka, średnia, bardzo długa i zalegająca. [2.5]
      Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
      Opakowanie: Ok, ujdzie, ale nic szczególnego. [3]
      Uwagi: Zapach zapowiadał fajnie nachmielone piwo, smak jednak rozczarowuje. Dominuje nieprzyjemna i długa goryczka. Nie polecam.

      Moja ocena: [3.3]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎