Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Sweet Geek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, Sweet Geek

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo ciemny, praktycznie czarny. [5]
    Piana: Średnio obfita, średnie pęcherzyki, nietrwała, prawie nic po niej nie zostaje, a do szkła się nie klei. [2.5]
    Zapach: Trochę laktozy, umiarkowanie owsiany, kawa zbożowa, średnio intensywny, może być, ale spodziewałem się znacznie więcej po tak długim składzie. [3]
    Smak: Wyraźna laktozowa słodycz, wodnisty, gładki, trochę palono-kawowy, trochę rodzynek, nuta płatków kukurydzianych. [3]
    Wysycenie: Średnie - w sumie pasuje, ew. może ciut za wysokie. [4]
    Opakowanie: Etykieta typowa dla AleBrowaru, tylko ten paskudny gradient w tle szpeci butelkę, komplet informacji. [3]
    Uwagi: Ot taki sobie słodki i wodnisty mleczny stout, pijalny, ale to raczej nie moje klimaty, osobiście wolę treściwsze/bogatsze piwa. Warka do 04.11.2017.

    Moja ocena: [3.1]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobrunatny, brak refleksów. [4.5]
      Piana: Brązowa, bardzo wysoka po nalaniu, ale zaraz szybko opadła niczym w coli. [2.5]
      Zapach: Kawa zbożowa, metaliczny chmiel i trochę śmietany, jakoś mdłe to wszystko... [2.5]
      Smak: Słodycz i mleko na pierwszym planie, następnie palone słody i trochę niedojrzałych orzechów laskowych. Nawet pełne, ale mdłe jak w zapachu. [3]
      Wysycenie: Trochę za wysokie, choć nie przeszkadza. [3.5]
      Opakowanie: Full wypas informacji, świetne wykonanie etykiety, firmowy kapsel, mi się podoba. [5]
      Uwagi: Nie przypominam sobie w tej chwili słabszego piwa z AleBrowaru, szkoda...
      Niemniej kupię następną warkę dla porównania, a ta była z datą 04.11.2017.

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      • mada1922
        Junior
        • 02-2015
        • 5

        #4
        Kolor: Ciemnobrązowy, delikatne przebłyski przy dnie.
        Piana: Beżowa, nietrwała, po niedługim czasie nic z niej nie zostaje.
        Zapach: Przede wszystkim kawa zbożowa, trochę orzechowy, czekoladowy.
        Smak: Kawowy, słodki, trochę kwaskowy.
        Wysycenie: Odpowiednie.
        Opakowanie: Kapsel AleBrowaru, fajna kolorystycznie pasująca do stylu etykieta.
        Uwagi: Dla mnie trochę zbyt wodnisty, na tą chwilę lepsze skojarzenia mam z milk stoutem z Tenczynka pitym z rok temu. Warka również 4.11.2017

        Comment

        • grodek
          Senior
          • 06-2015
          • 527

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo ciemny brąz, wpadający w czerń. [5]
          Piana: Średnio i grubopęcherzykowa, bardzo nietrwała. [2]
          Zapach: Niewiele się tutaj dzieje. Piwo nie było mocno schłodzone, a pomimo tego nawet po przelaniu do szkła zapach był nikły. Delikatna paloność, trochę słodowości. Słabo ... [2]
          Smak: Piwo dość pełne, treściwe w smaku przez dodatek laktozy. Jest słodycz, trochę posmaków kawy, zboża i to wszystko. W smaku, podobnie jak w zapachu nieciekawie. [2.5]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Styl AleBrowaru, podany pełen skład, do tego firmowy kapsel. [4]
          Uwagi: Totalnie rozczarowanie. Nie smakowało mi to piwo. Po raz pierwszy zawiodłem się na piwie z AleBrowaru. Czytając etykietę aż przecierałem oczy ze zdumienia, że tak słabe piwo zostało uwarzone na 5 edycję Beer Geek Madness.

          Moja ocena: [2.55]
          604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎