Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant/Solipiwko] Hamerica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Birbant/Solipiwko] Hamerica

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, minimalnie zamglony. [4.5]
    Piana: Ładna średnio obfita z bardzo drobnych pęcherzyków, jasnobeżowa, średnio trwała, pięknie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Wyraźny aromat szynki, ziół(jakby prowansalskie, chyba rozmaryn), słodu, w tle lekko cytrusowo-owocowe nuty chmielowe - wyraźny i przyjemny. [4.5]
    Smak: Słodowy, umiarkowanie szynka/wędzonka, średnia goryczka chmielowa o profilu początkowo czystym, przechodzącym w cytrusy, sprawia wrażenie pełnego, stosunkowo gładkie. [4]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Kolorowa, całkiem ładna, pełno informacji(brakuje tylko drożdży w składzie). [4.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, ładnie pachnie, na szczęście nie przechmielone, o co się trochę bałem, złapię jeszcze butelkę czy dwie, póki stoi na półkach. Warka do 06.03.2018.

    Moja ocena: [4.225]
    Last edited by rafalek21; 17-06-2017, 23:19.

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: lekko zmętniony, złoty [4.5]
      Piana: jasna z drobnych i średnich pęcherzyków opadła szybko do minimalnej warstwy na powierzchni. [3.5]
      Zapach: początkowo klasyczny – cytrusowo-owocowy, potem dochodzą nuty kwiatowe i słodowe, lekko wędzone w typie ogniska i szynki oraz przyprawy ziołowe. [4]
      Smak: najsilniejsza jest wędzonka, która miesza się ze słodami: zbożowymi i karmelowymi nutami. Kontra goryczki (ziołowo-cytrusowej) niezbyt intensywnej dopełnia całość. Piwo jest pełne, sycące do tego smaczne, z balansem przesuniętym nieco w kierunku wytrawności. Choć po zjedzeniu kawałka wędzonej kiełbasy piwo wydało mi się już bardziej słodkie. [4]
      Wysycenie: W okolicach średniego i trochę wyżej - optymalne [4.5]
      Opakowanie: ładna grafika i b. dobre info [5]
      Uwagi: Bardzo fajne piwo.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, niby klarowny, ale jednak opalizujący. [4]
        Piana: Biała, drobna, wysoka, ale średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Wędzonka, taka rzeczywiście... wędliniarska. Szynkowo-boczkowa . Dominuje tak, że niczego innego nie czuję... [3.5]
        Smak: Trochę przypalonej cebulki, boczku, lekka goryczka. Po ogrzaniu piwo staje się (dziwnie/niepotrzebnie) słodkawe... [3]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Lekko zwariowana eta, adekwatna do zawartości. Ciekawa. [4]
        Uwagi: Uważam się za wielbiciela piw wędzonych, ale to jakoś średnio mi przypadło... .

        Moja ocena: [3.375]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎