Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beer Bros, Hoppy FES

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Beer Bros, Hoppy FES

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    #2
    Kolor ciemnego brązu, wpadający w czarny, nieprzenikniony. Piana beżowa bardzo obfita, z drobnych i średnich pęcherzyków
    Aromat wybitnie palony, od słodów. Mocna kawa z ekspresu i gorzka czekolada trochę nut likierowych od alkoholu i suszonych śliwek. Wyraźne jest już utlenienie. Kwasek na finiszu, po ociepleniu dominuje zapach.
    W smaku palone z kwaskiem na finiszu, bardzo intensywny ten kwasek tak jak palone nuty gorzkiej czekolady, czarnej mocnej kawy i popiołu z ogniska. Goryczka głównie za sprawą paloności. Niestety, po ogrzaniu wychodzi nieprzyjemny, prawie octowy kwas. Piwo staje się nieprzyjemne.
    Cos się popsuło i trzeba było skończyć degustację w drugiej połowie butelki.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatnoczarny. [4]
      Piana: Beżowa, drobna, średniowysoka i trwała. [4]
      Zapach: Kawa i czekolada, powiew zbożowy. [4]
      Smak: Lekki popiół, kawa, gorzka czekolada. Mięsisty. [4]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Z przykrością stwierdzam, że ety BB mi nie odpowiadają. Słaba grafika, jeszcze słabsza czytelność... [3]
      Uwagi: Smaczne, konkretne piwo do wypicia w chłodny sierpniowy wieczór (ocena przepisana z archiwalnych notatek ).

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎