Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świebodzin, Świt

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Świebodzin, Świt

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnożółty, mocno zmętniony. [4]
    Piana: Wysoka, bardzo szybko opada, zostaje mały kożuch. [3.5]
    Zapach: Kolendra, sfermentowane owoce. [3.5]
    Smak: Słodowy, mokre zboże, lekko cytrusowe, na koniec ziołowy posmak i niska goryczka. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Ujdzie, trochę nijakie. [4]
    Uwagi: Poprawny wit i tyle. Pachnie trochę mało zachęcająco, w smaku jest lepsze. Nie jestem fanem tego gatunku i Świt nie zmienił mojego nastawienia. Można wypić.

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: mętne, ciemno-żółte, wpadające w pomarańcz [4]
      Piana: drobna, gęsta, zwarta, utrzymywała się długo [4.5]
      Zapach: leciutki, miły, delikatne cytrusy, przyprawy, słód [3.5]
      Smak: pełne i treściwe, a jednocześnie lekkie w spożyciu, goryczka minimalnie wyczuwalna, delikatne cytrusy przygaszone leciutko waniliowym posmakiem z doskonale stonowaną bazą słodową, całość świetnie zbalansowana [5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: etykiety niczego nowego nie wnoszą, utoną śród rzemieślniczej sceny na półce w sklepie, przydałoby się coś co rzuciłoby klientem po oczach po wejściu do sklepu, gładki kapsel [3.5]
      Uwagi: Wit nigdy nie był moim ulubionym gatunkiem ale jest to drugi polski wit, który smakował mi wyjątkowo i który piłem z przyjemnością, a to już jest wyższa szkoła jazdy. Brakiem piany na zdjęciu nie kierować się, egzemplarz na fotce pity w nieodpowiedniej temperaturze. Pianę z tego piwa widziałem i jest taka jak w opisie

      Moja ocena: [4.3]
      Attached Files
      Last edited by becik; 25-09-2017, 21:12.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty zmętniony. [4]
        Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka (może to kwestia temperatury) i średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Cytrusy, rześkie jak grejpfrut, i te słodsze, lekka zbożowość... [4]
        Smak: Kwasek, cytrusy, lekka goryczka. Orzeźwiający, choć minimalnie mniejsza goryczka byłaby także OK. [4]
        Wysycenie: Jak na wita, to nawet niewysokie. [4]
        Opakowanie: Prosta eta w barwach Ukrainy . W tle kłosy. Może się podobać. [4]
        Uwagi: Troszkę nietypowy wit, mało kolendrowy, znacznie słodko-cytrusowy. Smaczny .

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎