Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Żywiec Amerykańskie Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #31
    Tylko napiszcie, że w hipermarketach Tesco
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #32
      Tak, w hipermarketach. Innych sklepów TESCO chyba nie ma? (To nie casus Carrefour).
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        Tylko napiszcie, że w hipermarketach Tesco
        W hipermarketach TESCO 10zł za 4 żywce

        U nas nie ma już małego tesco to o nich zapominam

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak, w hipermarketach. Innych sklepów TESCO chyba nie ma? (To nie casus Carrefour).
        są te małe tesco market czy jakieś tam
        Last edited by dlugas; 14-07-2017, 16:10.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • nietzschee
          Senior
          • 07-2016
          • 319

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak, w hipermarketach. Innych sklepów TESCO chyba nie ma? (To nie casus Carrefour).
          Ma, w Krakowie jest 9 Tesco, ale tylko dwa hipermarkety, w których jest ta promocja

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #35
            Na szczęście nie daleko mam do Robox'a i nabyłem piwa za 20 zł.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              Na szczęście nie daleko mam do Robox'a i nabyłem piwa za 20 zł.
              Pewnie jak wrócę z urlopu w środę, to już puste półki zastanę ?

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Pewnie jak wrócę z urlopu w środę, to już puste półki zastanę ?
                Promocja do 26.07, dowiozą następne
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Promocja do 26.07, dowiozą następne
                  To mnie uspokoiłeś, bo myślałem, że standardowo do tej najbliższej środy.
                  Last edited by robox; 16-07-2017, 06:49.

                  Comment

                  • agarth1979
                    Senior
                    • 06-2013
                    • 119

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasny, słomkowy, lekko zmętniony. [4]
                    Piana: Przewaga drobnych pęcherzyków, troszkę średnich. Przy nalewaniu gęsta czapa piany, redukuje się nie za szybko ale zostaje do końca na grubość paznokcia, ogólnie bardzo ładna. [4.5]
                    Zapach: Aromaty od chmieli: cytrus, grejfrut dość intensywny, w tle majaczy banan. [4]
                    Smak: Spodziewałem się wody ale jest lepiej niż przyzwoicie: goryczka jest odczuwalna do tego pomarańcza z lekkim bananem, lekko kwaskowe. Nie woda jak ich APA. [4]
                    Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [3.5]
                    Opakowanie: Klasyczne jak w Żywcu,ładne. Jedyny ból to nie podany skład chmieli. No nic, ważne że są. [4]
                    Uwagi: W Carrefurze promocja. Warka: 23.12.17. Zdziwiłem się, że jest tak dobre, jak będą trzymać poziom to jest konkurencja dla kraftowych. I cenowo i smakowo. Czy to dobrze, że korporacja robi coś solidnego? Nie mylić z fantastycznym, znakomitym, boskim czy nadprzyrodzonym

                    Moja ocena: [4.025]

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      #40
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Bladozłoty mętny. [4]
                      Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i bardzo trwała. [4.5]
                      Zapach: Cytrusy, zioła i delikatny chmiel. [3.5]
                      Smak: Cytrusy, słód i delikatny banan. [3.5]
                      Wysycenie: Średnie. [4]
                      Opakowanie: W żywieckiej serii, dopracowane jak zawsze, pod każdym względem. [4.5]
                      Uwagi: W ślepym teście spokojnie uznałbym to piwo za przyzwoitego krafta .

                      Moja ocena: [3.7]

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Uwagi: W ślepym teście spokojnie uznałbym to piwo za przyzwoitego krafta .
                        nie tylko TY :]
                        nawet na wizji

                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Rogerson
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 421

                          #42
                          Wczoraj kupiłem we freszu za 4,69. Trochę szkoda że nie łapie się na promocję żywcową 2 za 6 (w promocji tylko Porter, APA, Saison i Białe).

                          No cóż, trafiłem na warkę styczniową i niestety nie podzielam zachwytów, choć w sumie warka też inna od chwalonych w poprzednich postacj. W ślepym teście nie dotrzegłbym różnicy pomiędzy ŻAP, a ŻAPĄ.

                          Dam temu piwu jeszcze jedną szansę, jak trafię je gdzieś w lepszej cenie. W sumie to szkoda że we freszu nie ma już White IPA z Gordziska. Kerfur i Makro które posiadają te piwo w regularniej ofercie, niestety mi nie po drodze

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            #43
                            Całkiem fajne udane piwo. z "amerykańską" to może niedużo wspólnego ale lekkie, orzeźwiające z lekko cytrusowymi aromatami i smakiem - na lato świetna konkurencja, prawie dwa razy tańsza, dla zapatrzonego w siebie i odlatującego cenowo kraftu.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              #44
                              Piłem wczoraj ponownie, bo cieplutko to chce się pić.
                              warka grudzień 2017 chyba połowa.
                              Aromat bardzo ładny. Są cytrusy, slodkie tropikalne owocki. W smaku jednak wodniste, puste i lekko kartonowe. Jedna na szybko obleci w celach nawodnienia.
                              W regularnej cenie 4,49zł nie warta, lecz w jakiejś promocji 4za 10zł czy 2 za 6zł jest to jakaś opcja na lato.
                              Kraftowych american wheatów piłem mało, to się nie wypowiem czy jest przepaść. Jednak zdarzały się takie kosztujące 7-8zł, które mnie swoją nijakością mocno zawiodły.
                              Ogólnie ten styl moim zdaniem (do picia w domu do tv czy kompa) nie jest warty 8zł.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • yaro74
                                PremiumUżytkownik
                                • 09-2012
                                • 2089

                                #45
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: słomkowy, zamglony. [3.5]
                                Piana: wysoka, średniopęcherzykowa, trwała (pozostaje spora warstwa do końca picia), zostawia ślady na szkle. [4.5]
                                Zapach: średnio intensywny, przyjemny, cytrusy, nuty zbożowe. [3.5]
                                Smak: lekka goryczka, przyjemna w piciu, cytrusy, nuty zbożowe i niestety banan. Piwo jest orzeźwiające, może nieco za lekkie. [3]
                                Wysycenie: wysokie. [4.5]
                                Opakowanie: ładna etykieta, brak pełnego składu, ładny kapsel. [4]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.475]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎