Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Lumberjack] Jałowcowy Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Lumberjack] Jałowcowy Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    #2
    Wygląd: znów ciemny bursztyn, bardziej klarowne od żubrówkowego, ładniejsza piana, trwalsza, tu nawet jakiś lacing jest
    Zapach: mocno chmielowy, ładny, zielisty, ziołowy, lekko żywiczny, o dziwo mocno też owocowy, karmel i lekkie malnoidyny, jak na pilsa to może wskazywać na porażkę, choć mi się podoba. Jałowca, którego jestem admiratorem, nie czuję (no dobra, jak się ociepla to trochę wychodzi), lekko pieprzny i pikantny.
    Smak: bardzo gładkie, bardzo ładnie ułożone, znów lekko karmelowe i melanoidynowe, w smaku już jałowiec czuć, fajne zielsko, dalekie igliwie, jest owocowe, czuć wyraźnie jasny, czerstwy chleb, goryczka wyższa niż w żubrówkowym, lekki diacetyl, trochę pieprzności. Czy ono jest lekko papierowe? Fajnie ułożone i gładkie, ale trochę mdławe, za niskie tez wysycenie jak na pilsa, żubrówkowe lepsze.
    Uwagi: te same co przy żubrówkowym.
    Attached Files

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy w stronę miedzi. To ma być pils?? [1.5]
      Piana: Kremowa, bardzo niska. [2]
      Zapach: Sporo różnego rodzaju zielska, przede wszystkim zioła, następnie nie wiadomo skąd limonka, a także szeroko rozumiany las. Zwyczajna świeża trawa też jest obecna. [4]
      Smak: Za bardzo chlebkowy, a nawet karmelowy. Goryczka średnia, przyprawowo-pikantno-ziołowa. Ciężkie w odczuciu, nie orzeźwia, jałowiec wyraźny. [3]
      Wysycenie: Niskie. [2]
      Opakowanie: Zielona butelka, która akurat pasuje do zielonego charakteru tego piwa, szorstka etykieta. [3.5]
      Uwagi: Piwo za ciężkie dla mnie i raczej dodatek owoców jałowca za to nie odpowiada. Za dużo słodu jak na pils. Warka do 25.07.2018.

      Moja ocena: [3.15]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎