Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, [Doctor Brew] Perfect Lager Lemon Grass

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Niechanowo, [Doctor Brew] Perfect Lager Lemon Grass

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, odrobinę zamglone. [4.5]
    Piana: Biała, drobna i gęsta, ale za krótka i nie za bardzo trwała, choć na szkle osad jest duży i trwały. [3.5]
    Zapach: Tuż po nalaniu za dużo jest trawy cytrynowej i dopiero po jakimś czasie można wyczuć sporo zboża, prawie mąki i trochę drożdży. Chmielu jest mało, a przy końcu pojawia się karmel. [3]
    Smak: Mało słodu, wodniste, goryczka średnia i nieprzyjemna, metaliczna, jest trochę cytryny. [2.5]
    Wysycenie: Za duże. [2.5]
    Opakowanie: Rozpoznawalna etykieta, firmowy kapsel, pełny skład. Morska opowieść w kiepskim stylu. [3.5]
    Uwagi: Zauważyłem, że kiedy w składzie jest Magnum, to piwo mi niezbyt smakuje. Chyba nie lubię tego chmielu... A w tym piwie in minus jest jeszcze wodnista pustka w smaku.

    Moja ocena: [2.925]

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złote, opalizujące. [4]
      Piana: Niezbyt wysoka, tworzy się dość ociężale. Zostawia jednak całkiem niezły lejsing. [3.5]
      Zapach: Słodowy, zbożowy, lekko diacetylowy (maślany). [3]
      Smak: Słodowy, choć na szczęście w taki przyjemny sposób. Szkoda, że goryczka nie jest silniejsza, bo tak mamy do czynienia z trochę nijakim piwem. Amerykańskiego chmielu za bardzo nie czuć. Goryczka mało intensywna, zaznaczona na finiszu. [4]
      Wysycenie: Niskie, w kierunku umiarkowanego. [3.5]
      Opakowanie: Etykieta niestarannie przyklejona odkleja się. Poza tym standard Doctor Brew i komplet informacji. [4]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 05.02.2018

      Moja ocena: [3.575]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne złoto. Wyraźnie zamglony [4]
        Piana: Obfita, sztywna. Bardzo trwała. Ładnie oblepia szkło, opadając powoli [4.5]
        Zapach: Drożdże, słód, dziwna nuta kojarząca się z cytrusami ale jakaś nietypowa jak na US-chmiel, lekki karmel [3]
        Smak: Głównie słód ocierający się lekko o słodkawość. Goryczka niska i krótka, pozostawia wrażenie niedosytu. Chmiel ogólnie ma tu rozczarowująco mało do powiedzenia. Gdzieś w tle majaczy niewyraźny cytrus ale to tak na granicy autosugestii. Pod koniec picia zaczyna się też bezczelnie panoszyć wodnistość. Ogólnie tak sobie [3]
        Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. Raczej pasuje [4.5]
        Opakowanie: Jak to u doktorów. Dużo info. Graficznie spoko [4]
        Uwagi: Data: 17.12.2017

        Moja ocena: [3.325]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎