Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perun, [Hoplala] PoraNaNas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Perun, [Hoplala] PoraNaNas

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy, zamglony z widocznymi farfoclami. [3.5]
    Piana: Niezbyt wysoka, jasnokremowa, głównie drobne pęcherzyki, powiedzmy, że średnio trwała(nie przyglądałem się), za to przyzwoicie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Głównie karmelowy, ananas jest, ale spodziewałem się go więcej, przynajmniej w porównaniu do karmelu, może nieco żywicy - nie przekonuje mnie. Spodziewałem się, że będzie miało więcej charakteru, a ogółem jest nieco pustawo, może nawet i mdło. [3]
    Smak: Trochę mdłe, nieco słodowe, karmel, trochę ananasa, nuta landrynki, goryczka średnio-niska, średnio pełne, lekko oleiste, trochę nudne, bo określenie nijakie byłoby przesadą. [3]
    Wysycenie: Średnio-niskie - nie do końca mi pasuje, trochę wyższe chyba byłoby lepsze. [3.5]
    Opakowanie: Graficznie całkiem ładna etykieta, całkiem dokładny skład(bez drożdży). [4]
    Uwagi: Przeciętne piwo, niewiele sobą reprezentujące, trochę brakuje mu charakteru, ale jest jak najbardziej do wypicia. Warka do 20.03.2018.

    Moja ocena: [3.1]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, zbyt mętne. [3.5]
      Piana: Kremowa, szybko znikła... na tyle szybko, że nie mogę nic więcej napisać. [1.5]
      Zapach: Cytrusy, odrobinę ananasa i zbędny karmel. [3.5]
      Smak: Słodowe i pełne, ananasa więcej niż w zapachu, ale takiego naturalnego, a nie słodkiego z konserwy. Goryczka cytrusowa, średnia i lekki kwasek na finiszu. [4]
      Wysycenie: Wysokie, orzeźwia. [4.5]
      Opakowanie: Wakacyjna i tropikalna etykieta, szorstka w dotyku. [3.5]
      Uwagi: Dobre IPA, ananas jako dodatek jest subtelny i nie może sugerować tu jakiegoś soku, a tylko piwo. Warka 29.06. 2018.

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: pomarańczowy, zamglony. [3.5]
        Piana: średniowysoka, drobna, średnio trwała. [3.5]
        Zapach: średnio intensywny, ananas, karmel. [3.5]
        Smak: słodowy, lekko słodki, karmel, ananas mnie wyczuwalny niż w zapachu. Goryczka jest średniej mocy, krótka. Piwo jest średnio treściwe i przeciętne w smaku. [3]
        Wysycenie: średnie. [4]
        Opakowanie: kiepska etykieta, brak pełnego składu, kapsel z nadrukiem. [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.3]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎