Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar, Shake The World

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    AleBrowar, Shake The World

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnobursztynowy, mocno zmętniony. [4]
    Piana: Wysoka, błyskawicznie opada, jak na coli. [2]
    Zapach: Lekko cytrusowy. [3.5]
    Smak: Słodowy, wyraźnie słodkawy, cytrusowa chmielowość, grejpfrutowa goryczka, średnia. [4]
    Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
    Opakowanie: Ok, ale trochę przesadzili z tymi kolorami. [3.5]
    Uwagi: Słodkawe APA, ot co. Nic szczególnego, ale można wypić. Piana fatalna.

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, za bardzo mętne. [3]
      Piana: Biała, pęcherzyki szybko pękają, po minucie nawet śladu na szkle trudno się doszukać. [2.5]
      Zapach: Przyjemny grejpfrut od chmielu a nie od owocu. Wanilii nie wyczułem. [4]
      Smak: Słodowy, ale dobrze zbalansowany z cytrusową goryczką, żadnych wad nie ma, wybitnie orzeźwiające i cytrusowe piwo, w sam raz na upały. [4.5]
      Wysycenie: Za niskie. [3]
      Opakowanie: Pełny skład, etykieta nie z naszej cywilizacji, ale zachęciło mnie coś to do posłuchania Petera Gabriela. [3.5]
      Uwagi: Świetnie piwo, godne polecenia z datą do 28.12.2017.

      Moja ocena: [3.925]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółto-złoty, mocno zmętniony. [3.5]
        Piana: Średnio obfita, brzydka, duże i średnie pęcherzyki, szybko znika, jak w napojach gazowanych. [2]
        Zapach: Cytrusowy, słodowy, owocowy, średnio intensywny, ale przyjemny, szczególnie po ogrzaniu. [4]
        Smak: Wyraźnie słodowy, lekko słodkawe, dalej cytrusy i lekko owocowy, niewysoka, ale przyjemna, goryczka, całkiem gładkie i pełne, ale nie ciężkie - płatki owsiane robią robotę, ale wanilli czy laktozy się nie doszukałem. [4]
        Wysycenie: Średnie, może ciut mnie - dobrze pasuje, odrobinę wyżej i byłoby idealne. [4.5]
        Opakowanie: Graficznie nie specjalnie mi się podoba(jak ostatnio większość piw z AleBrowaru), ale mamy za to komplet informacji. [3.5]
        Uwagi: Smaczne piwo, w sam raz na lato. W końcu AleBrowarowi udało się nie przechmielić piwa, efektem jest pijalne piwo, oby tak dalej. Warka do 28.12.2017.

        Moja ocena: [3.775]
        Last edited by rafalek21; 04-08-2017, 23:26.

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Taki zwykły. Trochę pomarańczowy, trochę żółty. Piwo całkiem mętne. [3.5]
          Piana: Bardzo fajna piana. Po nalaniu średnia, minimalnie beżowa, raczej drobne bąble. Później zaczyna rosnąć do dużej. Do tego trwała, puszysta. Pozostawia ślady na ściankach kufla. [4.5]
          Zapach: Dominacja ładnego chmielowego zapachu. Cytrusy, tak jak piszą na etykiecie, w typie grejpfruta. Przyjemny zapach. Wanilii za bardzo nie czuć. [4]
          Smak: Orzeźwiający, lekki smak. Cytrusowość i wyraźna goryczka. Jest coś z mleczności. Piwo złagodzone laktozą. Nuty laktozy chyba jednak trochę za słabe, a goryczka trochę zalega. Wanilii brak. W sumie można napisać: niezłe orzeźwiające pale ale. [3.5]
          Wysycenie: Średnie, odrobinę za słabe. W miarę trwałe. [3]
          Opakowanie: Brzydka grafika i kolorystyka. Do tego etykieta pomarszczona trochę. Plusy to pełne parametry, skład, kapsel firmowy. Podsumowując: brzydka przeciętność. [3]
          Uwagi: Niezłe pale ale z udziwnieniami, które mało wpływają na piwo (mały minusik za ich brak). W sumie ok.

          Moja ocena: [3.725]
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • grodek
            Senior
            • 06-2015
            • 527

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty, wyraźnie zmętnione. [4]
            Piana: Biała, puszysta, średnio obfita, ładnie pozostająca przez dłuższy czas. [4.5]
            Zapach: Ładny, cytrusowy z wyraźną, lecz nienachalną nutą wanilii i odrobiną mlecznego aromatu. Wszystkie aromaty wyczuwalne i zbalansowane. [4]
            Smak: Lekkie, pijalne z wyczuwalnymi w smaku nutami cytrusów, wanilii i laktozy. Finisz wyraźnie aksamitny, treściwy przez dodatek płatków owsianych i laktozy. Piwo raczej słodkie z delikatnie zaznaczoną goryczką. [4]
            Wysycenie: Średnie, dla mnie w sam raz. [5]
            Opakowanie: Etykieta z humorem, do tego kolorowa, przyciągająca wzrok. Komplet informacji i firmowy kapsel. [5]
            Uwagi: Termin do 09.07.2018. Smaczne, lekkie, pijalne piwo.

            Moja ocena: [4.15]
            604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎