Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Deer Bear] Idaho

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Wąsosz, [Deer Bear] Idaho

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Przygaszone i zamglone złoto. [4]
    Piana: Biała, drobna, niewysoka i nietrwała. [3]
    Zapach: Chmiel-cytrusy-sosna. Niby nic, ale OK . [4]
    Smak: Goryczka, sosna, lekki karmel i owoce tropikalne. Trochę zbyt wodnisty jednak... [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Wysoka jakość wykonania, eleganckie wzornictwo, sporo informacji. [4]
    Uwagi: Sam się zdziwiłem, że wypiłem takie piwo dla dzieci... .

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, zamglony. [4]
      Piana: Niska i nietrwała, biała, lekko zdobi szkło. [3]
      Zapach: Cytrusy, sosna, trochę mchu, szczątkowo ananas. Lekko wierci w nosie, może być. [3.5]
      Smak: Mało ciała, wręcz wodniste, ale czuć że lekko podbite słodem żytnim, troszkę karmelu, cytrusy, lekko sosna, słaba nuta ananasowa, goryczka niska, jakby ciut wysuszająca. [3]
      Wysycenie: Średnie - w porządku. [4]
      Opakowanie: Ładna i czytelna etykieta, komplet informacji(z wyjątkiem drożdży). [4.5]
      Uwagi: Złe nie było, ale jednak zbyt wodniste jak dla mnie, Kormoran 1 na 100 jest lepszy i kosztuje połowę ceny tego piwa. Warka do 30.03.2018.

      Moja ocena: [3.35]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, mętne. [4]
        Piana: Biała i to jedyny plus. [1.5]
        Zapach: Cytrusy fajnie połączone ze zbożem i chlebkiem, a i żywicę też czuję. [4]
        Smak: Oczywiście w smaku jest wodniste, ale przecież to taki styl i parametry. Goryczka lekka, choć wyraźna, cytrusowa i leśna. Oprócz tego melon i arbuz, piwo bardzo orzeźwia. [4]
        Wysycenie: Średnie, tu przydałoby się wyższe. [3]
        Opakowanie: Na etykiecie jeleń, które to zwierzę jest w herbie miasta Ełk i już za to duży plus. Pełny skład, opis stonowany i faktyczny. [5]
        Uwagi: Duży szacunek dla browaru, że wypuścili na rynek tak mało popularny styl. Upić się tym nie można, a i tanie nie jest, ale chętnie wypiję ponownie to piwo szczególnie w cieplejsze dni. Warka do 30.03.2018.

        Moja ocena: [3.75]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎